کد خبر: ۱۹۳۰۸۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵ - ۰۲ فروردين ۱۴۰۰ - 22 March 2021
مرکز مدیریت راهها و حمل‌ونقل جاده‌ای، از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا ولی آباد و نیز تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال، آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر داد.

بانکداری ایرانی- مرکز مدیریت راهها و حمل‌ونقل جاده‌ای، از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا ولی آباد و نیز تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال، آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز مدیریت راههای کشور، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب سازمان راهداری سراسر کشور، در شبانه‌روز گذشته تردد وسایل نقلیه در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل، افزایش ۱۰.۹ درصدی داشته است. سهم وسایل نقلیه سنگین از این ترددها، ۵.۸ درصد، اوج تردد بین ساعت ۱۱ تا ۱۲ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ بامداد بوده است.

این مرکز همچنین از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا ولی آباد و نیز تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال، آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر داد. البته در آزادراه کرج - تهران محدوده شهرک جهان نما نیز ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

برچسب ها: ترافیک ، جاده جالوس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: