کد خبر: ۱۹۳۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۴ - ۰۱ فروردين ۱۴۰۰ - 21 March 2021
مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به تردد روان در همه محورهای تهران ـ شمال گفت: کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل 7.5 درصد کاهش دارد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به تردد روان در همه محورهای تهران ـ شمال گفت: کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل 7.5 درصد کاهش دارد.

علی‌اکبر آشوری در گفت‌وگو با فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها بیان کرد: در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به روال عادی جریان دارد.

وی تأکید کرد: طبق تأکیدات ستاد ملی مقابله با کرونا مردم حتما از انجام سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

* تردد روان در محورهای تهران ـ شمال

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های شمال گفت: دوربین‌های نظارت تصویری تردد روان در مسیر رفت و برگشت محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه همچنین آزادراه قزوین ـ رشت و آزادراه تهران ـ شمال نشان می‌دهد.

*بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 17 تا 18

آشوری اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته بر اساس اطلاعات 2347 دستگاه ترددشمار فعال جاده‌ای 7.5 درصد کاهش را نشان می‌دهد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 10.1 درصد بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح است.

* آزادراه کرج ـ قزوین پرترددترین جاده کشور

وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج ـ قزوین با 133 هزار تردد،‌آزادراه تهران ـ کرج با 116 هزار تردد و آزادراه کرج ـ تهران با 97 هزار تردد ثبت شد.

* انسداد 10 جاده به دلیل کاهش ایمنی

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها یادآور شد: در حال حاضر کماکان 10 محور به دلیل کاهش ایمنی در مسیر مسدود است که در این باره می‌توان به محورهای پونل ـ‌ خلخال، وازک ـ بلده ، جاده فرعی مسجدسلیمان ـ ایذه، محور گنج‌نامه ـ تویسرکان، جاده قزوین ـ همدان در کیلومتر 110 و محور فرعی شمشک ـ دیزین اشاره کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: