کد خبر: ۱۹۳۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶ - ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - 20 March 2021
در حالی مسئولان وزارت صنعت مدعی هستند فروش هرگونه کالا به همراه روغن نباتی از سوی شرکتهای پخش تخلف محسوب می‌شود که کارخانجات بدون توجه به این موضوع با شگردهای جدید کالاهای اجباری را به همراه روغن می فروشند.

بانکداری ایرانی- در حالی مسئولان وزارت صنعت مدعی هستند فروش هرگونه کالا به همراه روغن نباتی از سوی شرکتهای پخش تخلف محسوب می‌شود که کارخانجات بدون توجه به این موضوع با شگردهای جدید کالاهای اجباری را به همراه روغن می فروشند.

به گزارش تسنیم، در طول دو ماه اخیر این رسانه با انتشار گزارشات متعددی از بازار عرضه روغن اعلام کرد با وجود تمام صحبت های مسئولین در عدم فروش اجباری کالا به همراه روغن همچنان این کالا با سایر محصولات به فروش می رسد و خبری هم از برخورد با متخلفین در بازار نیست.

جالب در آخرین روزهای اسفند مسئولان وزارت صنعت در جدیدترین اظهارنظر اعلام کرده اند " فروش هرگونه کالا به همراه روغن نباتی از سوی شرکتهای پخش تخلف محسوب می‌شود".

آنطور که بیک زاده مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت گفته است : این ممنوعیت طی نامه ای به انجمن شرکتهای صنعت پخش ایران نیز ارسال و ابلاغ شده است.

وی در این خصوص تصریح کرد: در صورت احراز تخلف فروش هر کالایی به همراه روغن نباتی، مجوز پخش شرکت مربوطه تعلیق خواهد شد.

مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت همچنین از شهروندان درخواست تا در صورت مشاهده چنین مواردی، مراتب را به سامانه 124، سازمان حمایت و یا سازمانهای صمت استانی گزارش دهند.

اظهارات این مقام مسئول وزارت صنعت در حالی مطرح شده است که همچنان شرکت ها فروش اجباری کالا را به همراه روغن انجام داده و حتی در شگردی جدید فاکتور کالاهای اجباری را مجزا صادر می کنند و فروشنده در صورت خرید روغن باید کالاهای اجباری را نیز خریداری کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: