کد خبر: ۱۹۲۴۹۱
تاریخ انتشار: ۰۲:۰۹ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - 06 March 2021
مدیر بیمه درمان بیمه تعاون از آنلاین شدن اکثر مراکز درمانی برای ارائه خدمات به بیماران پاراکلینیکی و کاهش مدت زمان پرداخت خسارت به این بیماران در حداکثر یک هفته کاری خبر داد.

مدیر بیمه درمان بیمه تعاون از آنلاین شدن اکثر مراکز درمانی برای ارائه خدمات به بیماران پاراکلینیکی و کاهش مدت زمان پرداخت خسارت به این بیماران در حداکثر یک هفته کاری خبر داد.

امید رئیس دانایی افزود: طرح درمان خانواده که از سال ۱۳۹۷ تاکنون در حال اجرا است مورد استقبال مطلوبی واقع شده و بر این اساس در راستای گسترش خدمت‌رسانی، نه تنها افزایش تعرفه‌های سال‌جاری لحاظ نشده، بلکه از ابتدای سال ۱۳۹۹ با بازنگری صورت گرفته، پوشش دندانپزشکی نیز به آن افزوده شده است.


مدیر بیمه درمانی بیمه تعاون با اشاره به اینکه هم اکنون تعداد شرکت‌هایی که طرح درمان خانواده را ارائه می‌کنند بسیار کم هستند افزود: خدمت‌رسانی مناسب این بیمه سبب شده تا فروش بیمه درمان خانواده هم نسبت به سال گذشته دو برابر شود. رئیس‌دانایی همچنین از ارائه طرحی برای خدمت‌رسانی گروهی طرح درمان خانواده سخن گفت و مطرح کرد: برای تسهیل در روند خدمت‌رسانی به شرکت‌های کوچک و متوسط، ۵ طرح درمانی برای گروه‌های کمتر از ۵۰ نفر در نظر گرفته شده است.

مدیر بیمه درمانی بیمه تعاون با اشاره به مدت زمان پرداخت خسارت‌های درمان مطرح کرد: این شرکت تمام تلاش خود را می‌کند تا در حداقل زمان ممکن بتواند خسارات درمانی را پرداخت کند؛ بر این اساس مدت زمان پرداخت خسارات پاراکلینیکی حداکثر در ۷ روز و خسارت بیمارستانی حداکثر در ۱۰ روز کاری پرداخت خواهد شد. وی افزود: اگر مدارک هزینه‌های درمان به صورت کامل در همان زمان ارسال شود، فرآیند پرداخت خسارت نیز از مدت یاد شده کوتاه‌تر خواهد بود.

رئیس دانایی به آنلاین شدن ارائه خدمات به بیماران پاراکلینیکی نیز اشاره کرد و افزود: در توافقی که با مدیریت فناوری اطلاعات بیمه تعاون انجام شده، اگر بیمه‌نامه‌های طرح درمان خانواده به تعداد معقول و مناسبی برسد، ارائه خدمات این حوزه به صورت آنلاین صورت خواهد گرفت.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: