کد خبر: ۱۹۱۹۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - 20 February 2021
به‌منظور بهره‌مندی مشتریان از ظرفیت و خدمات بانکداری غیرحضوری در بانک توسعه تعاون، سقف انتقال وجه سامانه‌های بانکی در این بانک افزایش یافت.

به‌منظور بهره‌مندی مشتریان از ظرفیت و خدمات بانکداری غیرحضوری در بانک توسعه تعاون، سقف انتقال وجه سامانه‌های بانکی در این بانک افزایش یافت.

به گزارش  روابط عمومی بانک توسعه تعاون، با توجه به‌ضرورت اجرای تمهیدات مقابله با فراگیری ویروس کووید ۱۹، در راستای کاهش ترددهای اجتماعی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های بانکداری الکترونیک به‌عنوان جایگزینی برای مراجعه حضوری به شعب بانک‌ها و مطابق دستورالعمل بانک مرکزی، سقف انتقال وجه در سامانه‌های مدرن بانک توسعه تعاون افزایش یافت.


بر اساس تمهیدات جدید پیش‌بینی‌شده سقف انتقال روزانه اینترنت بانک و موبایل بانک توسعه تعاون برای انتقال وجه به‌حساب دیگران، ساتنا و پایا برای اشخاص حقیقی و حقوقی برای هر کد ملی در ۲۴ ساعت تا سقف یک میلیارد ریال افزایش یافت. همچنین سقف انتقال وجه در این سامانه به‌حساب خود برای اشخاص حقیقی و برای اشخاص حقوقی بدون سقف و به‌صورت نامحدود قابل انجام می‌باشد. همچنین انتقال وجه روزانه به‌صورت درون بانکی و بین‌بانکی شتابی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال قابل انجام است.


همچنین در سامانه موبایل بانک توسعه تعاون، انتقال وجه کارت به سپرده روزانه تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال ممکن می‌باشد.


علاوه بر این بر اساس تغییرات صورت گرفته، سقف ثبت امضای درخواست کارتابلی جهت مشتریان حقوقی و سپرده مشترک در سامانه اینترنت بانک با شیوه دوعاملی دو میلیارد ریال است. همچنین انتقال وجه کارت به کارت درون بانکی و بین‌بانکی روزانه از طریق سامانه‌های اینترنت بانک و موبایل بانک (بستر اینترنت) و خودپرداز جمعاً ۱۰۰ میلیون ریال است.


لازم به ذکر است سقف خرید روزانه از دستگاه‌های pos به ازای هر کد ملی مجموعاً ۵۰۰ میلیون ریال است و سقف انتقال وجه از طریق خودپرداز نیز به‌صورت درون بانکی و بین‌بانکی ۱۰۰ میلیون ریال می‌باشد.


گفتنی است حسب دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی ج.ا.ا مجموع سقف انتقال وجه به‌حساب دیگران شامل درون بانکی و بین‌بانکی ۱.۰۰۰.۰۰۰ می‌باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: