کد خبر: ۱۹۱۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۴ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - 13 February 2021
دفاتر بانکداری اختصاصی بانک سامان در شهر اصفهان و قم افتتاح و خدمت‌رسانی به مشتریان ویژه در این شهرها آغاز شد.

دفاتر بانکداری اختصاصی بانک سامان در شهر اصفهان و قم افتتاح و خدمت‌رسانی به مشتریان ویژه در این شهرها آغاز شد.

به گزارش سامان رسانه، بانک سامان ر راستای ارائه خدمات متفاوت به مشتریان خاص خود، دفتر بانکداری اختصاصی را در شهرهای اصفهان و قم راه‌اندازی کرد.


بر این اساس تمامی مشتریانی که مجموع سپرده‌گذاری آن‌ها (ریالی و ارزی) نزد بانک سامان بیش از 35 میلیارد ریال باشد، می‌توانند خدمات بانکی و مشاوره‌ای خود را بدون پرداخت هزینه و کارمزد از طریق دفاتر بانکداری اختصاصی دریافت کنند.


بر این اساس، مشتریان خاص بانک سامان می‌توانند از طریق این دفاتر خدماتی شامل دسترسی آسان و راحت به بانکدار اختصاصی، انجام امور بانکی و سایر خدمات (بیمه و سرمایه‌گذاری) بدون نیاز به حضور در شعب و در محل مورد تقاضای مشتریان، ارائه پیشنهادات مالی و سرمایه‌گذاری به مشتریان و مدیریت سپرده‌های مشتری حسب شرایط موجود را دریافت کنند.


لازم به ذکر است که هم‌اکنون دفتر بانکداری اختصاصی اصفهان در نشانی اصفهان - خیابان توحید جنوبی - بعد از چهارراه پلیس - ساختمان ژیوار - طبقه پنجم - واحد ۵۰۱- شماره تلفن ۰۳۱۳۱۳۲۲۴۴۷ و همچنین دفتر بانکداری اختصاصی قم در نشانی قم - بلوار امین - نبش کوچه ۴۱ - ساختمان بانک سامان - طبقه دوم- شماره تلفن ۳-۰۲۵۳۲۴۰۰۴۴۱ آماده ارائه خدمت به مشتریان است.


همچنین مرکز سامان ارتباط با شماره 0216422 در تمامی ساعات شبانه‌روز به سؤالات مختلف مشتریان پاسخ می‌دهد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: