کد خبر: ۱۹۱۳۶۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۱ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - 06 February 2021
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی همایش رونمایی از طرح صدور بیمه نامه آتش سوزی و حوادث طبیعی با حضور شهرام سلامتی معاون اجرایی بیمه حکمت در شهر مهدی شهر استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه حکمت ، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی همایش رونمایی از طرح صدور بیمه نامه آتش سوزی و حوادث طبیعی با حضور شهرام سلامتی معاون اجرایی بیمه حکمت در شهر مهدی شهر استان سمنان برگزار شد.

در این همایش شهرام سلامتی طی سخنانی بیمه حکمت را منتسب به ارتش جمهوری اسلامی ایران معرفی نمود و اظهار داشت: بیمه حکمت که ماهیت آن مردمی بودن و گام برداشتن در جهت آرامش مردم می باشد ؛ می کوشد تا ضمن تحت پوشش قرار دادن خطرات ناشی از بلایای طبیعی و آتش سوزی ، در جهت آرامش و حفظ جان و مال مردم ، از هیچ کوششی دریغ نکند و با ارائه خدمات بیمه ای متناسب با نیاز های مردم ، هدف های خود را دنبال نماید.


معاون اجرایی بیمه حکمت در ادامه ضمن تشکر از رضا زیاری مدیراستان سمنان بیمه حکمت اظهار امیدواری کرد : این اقدام شهرداری مهدی شهر الگوی مناسبی برای تحت پوشش قرار دادن منازل شهروندان کلیه شهرهای استان سمنان و حتی کشور می باشد.

در ادامه مدیرکل بحران استان سمنان ضمن تشکر از خدمات ارائه شده در سطح استان گفت : بیمه حکمت با توجه به مدیریت خوب در استان سمنان ، یک بیمه خوشنام و بروزی است ، زیرا خدمات آنها بدون وقفه در همه زمینه های بیمه ای قابل مشاهده و قابل دسترس می باشد.

بر اساس این گزارش ، در پایان فرماندار مهدی شهر اعلام کرد که شهرهای شهمیرزاد و درجزین نیز از این الگو پیروی نموده و به زودی شاهد اجرای این طرح در این دو شهر باشیم.
لازم به ذکر است ، در این همایش فرشید بخشی معاون فنی بیمه حکمت ، امام جمعه ، فرماندار ، فرماندهی سپاه و اعضاء شورای شهر استان سمنان حضور داشتند.

گفتنی است ؛ این همایش در راستای انعقاد قرار داد با شهرداری شهر مهدی شهر استان سمنان با شرکت بیمه حکمت برگزار گردید که براساس مفاد قرارداد ؛ در فاز اول تعداد 2 هزار منزل مسکونی شهر مهدی شهر تحت پوشش بیمه آتش سوزی حوادث طبیعی شرکت بیمه حکمت قرار گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: