کد خبر: ۱۹۱۰۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱:۰۲ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - 31 January 2021
توسعه بیمه‌های زندگی با افزایش آموزش شبکه فروش و همچنین برنامه‌ریزی‌های گسترده در بیمه سینا در حال پیگیری است و به‌زودی محصول بیمه‌ای جدیدی در این بخش به بازار معرفی خواهیم کرد.

توسعه بیمه‌های زندگی با افزایش آموزش شبکه فروش و همچنین برنامه‌ریزی‌های گسترده در بیمه سینا در حال پیگیری است و به‌زودی محصول بیمه‌ای جدیدی در این بخش به بازار معرفی خواهیم کرد. این گفته مدیرعامل و نایب‌رئیس هیات‌مدیره بیمه سینا در مراسم کلنگ‌زنی احداث ساختمان جدید شعبه مشهد و در دیدار و گفت‌وگو با کارکنان و نمایندگان شعبه شیروان است.


رضا جعفری با اشاره به اهمیت و ظرفیت بالای استان خراسان رضوی برای افزایش ضریب نفوذ بیمه اظهار کرد: مشهد به لحاظ فرهنگ بیمه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و به همین دلیل ما نخستین شعبه تخصصی بیمه عمر را نیز در این شهر تاسیس کردیم و امیدواریم باهمت و تلاش شبکه فروش فعال این شهر و استان شاهد توسعه روزافزون بیمه در این منطقه باشیم.

مدیرعامل بیمه سینا در جمع همکاران و نمایندگان شعبه شیروان، گزارشی از فعالیت‌های شرکت در سال‌جاری ارائه و تصریح کرد: آمارها و گزارش‌ها نشان‌دهنده بهبود فروش و کاهش نسبت خسارت در سال جاری است و تلاش می‌کنیم در مدت باقی‌مانده تا پایان سال نیز این مسیر را با قوت ادامه دهیم.

وی با اشاره به اینکه بیشترین رشد حق بیمه در ۱۰ماهه سال ۹۹ مربوط به بیمه‎های باربری و پس ‌از آن رشته حوادث و مهندسی بوده است، افزود: این ارقام، سیاست‌گذاری صحیح شرکت به سمت رشته‌های تخصصی سودآور با توجه به شرایط را نشان می‌دهد.

جعفری تمرکز بر فروش بیمه‌های زندگی را از مهم‌ترین اولویت‌های بیمه سینا عنوان کرد و گفت: توسعه بیمه‌های زندگی با افزایش آموزش شبکه فروش و همچنین برنامه‌ریزی‌های گسترده در حال پیگیری است و به‌زودی محصول بیمه‌ای جدیدی در این بخش به بازار معرفی خواهیم کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: