کد خبر: ۱۹۰۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۹ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - 26 January 2021
مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران گفت: تولیدکنندگان و خادمیان تولید در شهرک های صنعتی های استان تهران از هیچ موضوع و تلاشی در خصوص جهش تولید دریغ نمی کنند.

بانکداری ایرانی - مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران گفت: تولیدکنندگان و خادمیان تولید در شهرک های صنعتی های استان تهران از هیچ موضوع و تلاشی در خصوص جهش تولید دریغ نمی کنند.

صابر پرنیان بعداز ظهر سه شنبه ۷ بهمن ماه در کارگروه تولید ستاد دهه فجر استان تهران که با حضور مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و روسای شهرک های صنعتی شهرستان های استان تهران در ساختمان شهید سلیمانی برگزار شد، خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که در شهرستان ورامین، نهاد امامات جمعه در کنار تولیدکنندگان و حامیان و فعالان تولید هستند و امام جمعه این شهر به شعار مقام معظم رهبری لبیک گفتند و هر پنج شنبه به بازدید کارخانجات و کارگاه های تولیدی می رود.

وی ادامه داد: ما باید در بحث صادرات گام های بیشتری برداریم، در این راستا آمار های تولید در سال جهش تولید بی نظیر است.

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران افزود: در سالی که مقام معظم رهبری به تولیدکنندگان افتخار دادند و شعار سال را با عنوان جهش تولید منصوب کردند، بنده به عنوان خادم شهرک های صنعتی استان تهران از ۸۵۰ کارخانه در استان تهران بازدید کردم.

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان با علاقه فراوان در سال ۹۹ کارخانه ها و تولیدی های فراوانی را احداث کرده اند، رشد اشتغال در سال جهش تولید بی نظیر بوده است.

پرنیان بیان کرد: باید باور داشته باشیم که می توانیم بهتر از حال حاضر باشیم. تولیدات محصولات ایرانی در کشور رشد فراوانی داشته است.

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران با بیان این که دهه فجر انقلاب اسلامی یکی از ایام الله مهم جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود، گفت: تولیدکنندگان بازوی مراسم انقلاب هستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: به همت شهرک های صنعتی استان تهران تمام زمین های راکد با یک حرکت جهادی مشخص شده است و امیدواریم تا پایان سال از راکد بدون خارج شوند.

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران در پایان سخنان خود افزود: طرح های نیمه تمام استان تهران در شهرک های صنعتی استان تهران بررسی می شود و امیدواریم هر چه سریع تر این طرح های نیمه کار به پایان برسد و هزاران نفر از جوانان این مرز و بوم در این طرح ها و افتتاحیه کارخانجات مشغول به فعالیت شوند. در این راستا تولیدکنندگان و خادمیان تولید در شهرک های صنعتی های استان تهران از هیچ موضوع و تلاشی در خصوص جهش تولید دریغ نمی کنند.

برچسب ها: اشتغال ، جهش تولید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: