کد خبر: ۱۹۰۸۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۶ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - 26 January 2021
طبق اعلام گروه صنعتی ایران‌خودرو، این خودروساز از ابتدای سال جاری تا روز گذشته (دوشنبه) بالغ بر ۴۲۳ هزار دستگاه انواع خودروی سواری و وانت تولید کرده که از رکورد مجموع تولید سال ۱۳۹۷ نیز عبور کرده است.

بانکداری ایرانی - طبق اعلام گروه صنعتی ایران‌خودرو، این خودروساز از ابتدای سال جاری تا روز گذشته (دوشنبه) بالغ بر ۴۲۳ هزار دستگاه انواع خودروی سواری و وانت تولید کرده که از رکورد مجموع تولید سال ۱۳۹۷ نیز عبور کرده است.

به گزارش ایسنا، گروه صنعتی ایران‌خودرو روز گذشته (ششم بهمن‌ماه) در آستانه میلاد خجسته دخت نبی اکرم (ص) و دهه مبارک فجر، توانست با مشارکت و همدلی کارکنان و همراهی زنجیره تامین و سازندگان، رکورد جدیدی را در شرایط تحریمی، به جای بگذارد.

این خودروساز تا روز گذشته ۴۲۳ هزار و ۳۹۸ دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را به تولید رساند و از عدد تولید کل سال ۹۷ عبور کرد. پیش از این نیز در روز پایانی پاییز امسال با تولید ۳۷۰ هزار و ۳۹۹ دستگاه خودرو از رکورد تولید کل سال ۹۸ نیز گذشت.

بدین ترتیب، اقدامات ایران‌خودرو برای ایجاد ثبات در تولید و تحقق اهداف سال به ثمر نشسته است. این خودروساز با جهش در تولید، زمینه بازگشت مجدد نیروهای کار در شرکت‌های قطعه‌ساز را نیز فراهم کرده است و در صدد است تا پایان سال جاری، هدف تعیین شده تولید را محقق کند و ۵۰۰ هزارمین خودرو را در سال ۹۹ به تولید برسانند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: