کد خبر: ۱۹۰۶۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۸ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - 23 January 2021
مقایسه این دو رقم نشان می‌دهد، درآمدهای مشاع در بانک اقتصادنوین در پایان ۹ماه سال‌جاری ۱۳۵ درصد رشد داشته است. همچنین درآمدهای غیرمشاع هم با رشد فزاینده مواجه شده است.

 بانک اقتصادنوین در ۹ ماه منتهی به آذرماه ۱۳۹۹ به ازای هر سهم ۵۳۲ ریال سود محقق کرد. براساس گزارشی که در سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران (کدال) منتشر شده است، بانک اقتصادنوین در حالی ۵۳۲ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده که در مدت مشابه سال گذشته ۲۸۷ ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی کرده بود.

بنا بر این گزارش، جمع درآمدهای مشاع «ونوین» در ۹ماه منتهی به آذرماه سال‌جاری به ۳/ ۶۱ هزار میلیارد ریال رسیده، درحالی‌ که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۶/ ۲۱ هزار میلیارد ریال بوده است. مقایسه این دو رقم نشان می‌دهد، درآمدهای مشاع در بانک اقتصادنوین در پایان ۹ماه سال‌جاری ۱۳۵ درصد رشد داشته است. همچنین درآمدهای غیرمشاع هم با رشد فزاینده مواجه شده است.

این شاخص در ۹ ماه منتهی به آذرماه ۱۳۹۹ حدود ۷/ ۲۹ هزار میلیارد ریال بوده که در مقایسه با رقم ۴/ ۱۰ هزار میلیاردی ثبت‌شده در مدت مشابه سال گذشته حدود ۱۸۵درصد رشد داشته است. کل درآمدهای این بانک در ۹ ماه منتهی به آذرماه ۱۳۹۹ حدود ۹۱هزار میلیارد ریال بوده که در مقایسه با رقم ۵/ ۳۶ هزار میلیارد ریال ثبت‌شده در مدت مشابه سال قبل بیانگر ۱۴۹ درصد رشد است.

به‌نظر می‌رسد رشد مستمر و قابل‌توجه تمامی شاخص‌های عملکردی در ماه‌های اخیر حکایت از تحولات بنیادین در بانک اقتصادنوین دارد.

علی سوری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: