کد خبر: ۱۸۹۵۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۶ - ۰۴ دی ۱۳۹۹ - 24 December 2020
شرکت نفت و گاز پارس از خدمات ارزنده بیمه ای بیمه آسیا در ادامه پنج سال همکاری این دو شرکت در بیمه های تکمیلی درمان، مهندسی، خودرو و آتش سوزی اماکن و اموال منطقه پارس جنوبی، تقدیر و تشکر کرد.

 شرکت نفت و گاز پارس از بیمه آسیا به عنوان مجموعه ای فنی، منسجم، پاسخگو و متعهد تقدیر و تشکرکرد.

 به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، شرکت نفت و گاز پارس از خدمات ارزنده بیمه ای بیمه آسیا در ادامه پنج سال همکاری این دو شرکت در بیمه های تکمیلی درمان، مهندسی، خودرو و آتش سوزی اماکن و اموال منطقه پارس جنوبی، تقدیر و تشکر کرد.

 بنابراین گزارش، در نامه ارسالی این شرکت به مسعود بادین، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، ضمن اعلام رضایتمندی بالای بیمه گذاران این شرکت از خدمات بیمه آسیا در پنج سال گذشته، از عملکرد مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد بیمه آسیا قدردانی شده و بر تداوم این همکاری تاکید شده است.

 گفتنی است، شرکت نفت و گاز پارس به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران از سال 1394 تا کنون تحت پوشش بیمه های تکمیلی درمان و سایر رشته های بیمه ای بیمه آسیا قرار دارد.

 این شرکت در اول دی ماه 1377 تأسیس شده و مسئولیت توسعه کلیه فازهای میدان گازی پارس جنوبی و توسعه میادین گازی پارس شمالی، گلشن و فردوسی را برعهده دارد. میدان مشترک پارس جنوبی به عنوان بزرگترین مخزن گازی کشور و جهان، به تنهایی نیمی از ذخائر گاز طبیعی ایران را در خود جای داده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: