کد خبر: ۱۸۸۰۷۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - 23 November 2020
"وملل" در پایان آبان ماه ؛
موسسه اعتباری ملل در هشت ماه نخست سال جاری تراز عملیاتی مثبت 962 میلیارد تومان را ثبت کرد و 12 درصد بر سپرده های سرمایه گذاری در این موسسه افزود.

به گزارش   بانکداری ایرانی ، موسسه اعتباری ملل در هشت ماه نخست سال جاری تراز عملیاتی مثبت 962 میلیارد تومان را ثبت کرد و 12 درصد بر سپرده های سرمایه گذاری در این موسسه افزود.

موسسه ملل که با سرمایه ثبت شده 606 میلیارد تومان در بازار فرابورس ایران در حال فعالیت است گزارش عملکرد آبان ماه سال 1399 را منتشر کرد .

براساس این گزارش موسسه ملل دو هزارو 672 میلیارد تومان درآمد از محل تسهیلات اعطایی کسب کرد و به سپرده گذاران خود یک هزارو 710 میلیارد تومان سود اختصاص داد، که حاصل این عملیات بانکی ثبت تراز مثبت 962 میلیارد تومان بود. این موسسه در دوره مشابه سال گذشته تراز عملیاتی مثبت 772 میلیارد تومان را ثبت کرده بود که در سال جاری توانست آن را نزدیک به 25 درصد بهبود ببخشد.

برهمین اساس موسسه ملل در یک ماهه آبان ، 299 میلیارد تومان درآمد تسهیلاتی کسب کرد و به سپرده های بانکی هم 208 میلیارد تومان سود پرداخت کرد که حاصل آن ثبت تراز مثبت 91 میلیارد تومان بود این موسسه در آبان ماه سال گذشته تراز عملیاتی مثبت 70 میلیارد تومان را ثبت کرده بود.

مانده تسهیلات اعطایی این شرکت فرابوسی در پایان آبان ماه سال جاری به 12 هزار و 65 میلیارد تومان رسید و سپرده گذاران 12 درصد بیشتر از پایان آبان ماه سال گذشته دراین موسسه سپرده گذاری کردند و مانده سپرده های سرمایه گذاری این موسسه به 17 هزار 426 میلیارد تومان رسید .

موسسه ملل دراین دوره زمانی بیشترین درآمد تسهیلاتی را بترتیب از سه سر فصل مشارکت مدنی ، فروش اقساطی و سایر تسهیلات کسب کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته تغییری نداشته است و دربخش جذب سپرده های سرمایه گذاری هم بیشترین سود را به سپرده های بلند مدت یک ساله ،کوتاه مدت و بلند مدت دو ساله پرداخت کرد .

ثبت تراز مثبت 962 میلیارد تومان/ افزایش 12 درصدی سپرده ها
 
علی سوری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: