کد خبر: ۱۸۷۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۵ - ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - 16 November 2020
پنجمین دوره مسابقات برنامه‌نویسی کشوری کدکاپ از ۳۰ آبان تا ۲۸ آذر ۹۹ به صورت برخط برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، کدکاپ اولین مسابقه‌ برنامه‌نویسی کشور و منطقه است که به صورت همزمان ده‌ها زبان برنامه‌نویسی و تکنولوژی پرکاربرد را دربردارد. این مسابقات به صورت سالانه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود و تا کنون ۴ دوره از این مسابقات به همت مرکز نوآوری شریف برگزار شده است.

کدکاپ در چهار دوره با شرکت بیش از ۷۰۰۰ نفر از دانشجویان، دانش‌آموزان و برنامه‌نویسان آزاد سرتاسر کشور در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و برنامه‌نویسان در هر سطحی از دانش فنی و تجربه‌ کاری می‌توانند در این سلسله مسابقات شرکت کنند و علاوه بر محک‌زدن مهارت‌های برنامه‌نویسی خود و رقابت با سایر برنامه‌نویسان کشور، فرصت کار در بهترین شرکت‌های کشور را پیدا کنند.

تمامی مراحل مسابقات کدکاپ، از ثبت نام تا شرکت در مسابقات و اعلام نتایج در Quera برگزار می‌شود. مسابقات به صورت آنلاین بوده و کدهای ارسالی شرکت‌کنندگان توسط سامانه‌ی داوری خودکار Quera تصحیح می‌شوند. همچنین در صورتی که کد ارسالی دارای خطایی بود، شرکت‌کنندگان فرصت دارند چندین بار کد خود را تصحیح کرده تا پاسخ درست برسند.

پنجمین دوره مسابقات کدکاپ تنها شامل مسابقات برخط هست و بخش حضوری کدکاپ با توجه به شرایط این روزهای کشور و برای حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان حذف شده است.

بر اساس اعلام دبیرخانه مسابقات، جوایز این دوره ۵۰ میلیون تومان است و علاقه مندان می توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت https://codecup.ir/ مراجعه کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: