کد خبر: ۱۸۶۲۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۹ - ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - 21 October 2020
بیمه نوین در شش ماه نخست سال جاری 345 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرد که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته با جهش یازده برابری روبرو شد و در مقایسه با 12 ماه سال گذشته بیش از 616 درصد رشد داشته است .

نیمه نخست 99 برای بیمه نوین پر سود بودبیمه نوین در شش ماه نخست سال جاری 345 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرد که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته با جهش یازده برابری روبرو شد و در مقایسه با 12 ماه سال گذشته بیش از 616 درصد رشد داشته است .

به گزارش بانکداری ایرانی ، شرکت بیمه نوین صورت های مالی میاندوره ای شش ماه منتهی به پایان شهریور ماه سال جاری (حسابرسی نشده) را منتشرکرد.

براساس این گزارش؛ شرکت فرابورسی بیمه نوین در شش ماه نخست سال جاری 752 میلیارد تومان حق بیمه تولید و 554 میلیارد تومان خسارت بیمه گذاران را جبران کرد.

در این دوره زمانی 36 درصد حق بیمه تولیدی خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داد. در بخش جبران خسارت هم 18 درصد رشد داشته است که سرعت رشد تولید حق دراین شرکت دو برابر خسارت پرداختی  است.

بر همین اساس این شرکت خصوصی 435 میلیارد تومان درآمد حق بیمه در این شش ماه کسب کرد و هزینه خسارت این شرکت 351 میلیارد تومان اعلام شد درآمد حق بیمه 26 درصد و هزینه خسارت 20 درصد نسبت به شش ماه نخست سال گذشته افزایش داشته است .

عملکرد بسیار مطلوب بیمه نوین در بخش عملیات بیمه گری و هم بخش سرمایه گذاری ها باعث شد این شرکت 345 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کند که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته با جهش یازده برابری روبرو شد و در مقایسه با 12 ماه سال گذشته بیش از 616 درصد رشد داشته است .

بیمه نوین به ازای هر سهم یک هزار و 315 ریال سود شناسایی کرد که شاهد رشد 554 درصدی بود و سود انباشته این شرکت با افزایش یک هزار و 138 درصدی در نیمه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به رقم 332 میلیارد تومان رسید.

عملکرد مطلوب این شرکت فرابورسی باعث شد حقوق صاحبان سهام این شرکت با رشد 97 درصدی نسبت به پایان سال گذشته به رقم 688 میلیاد تومان برسد.

نیمه نخست 99 برای بیمه نوین پر سود بود
 
لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: