کد خبر: ۱۸۵۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - 11 October 2020
یک منبع آگاه در شستا اعلام کرد: سود اولین مجمع شستا از طریق شماره شبا بانکی درسامانه سجام به حساب مشتریان واریز می‌شود.

به گزارش  فارس، یک منبع آگاه در شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی، شستا اعلام کرد: با توجه به شرایط کرونایی و اینکه تعداد زیادی از فعالان بازار، سهامدار شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) شده‌اند، اولین مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام این شرکت در روز چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود که طبق تصمیم مدیران شرکت، قرار است، سود مجمع شستا از طریق سامانه سجام سامانه جامع اطلاع مشتریان به وسیله واریز به شماره شبای حساب بانکی سهامداران واریز شود.

شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی که از سال 66 راه‌اندازی شده، امسال در اوایل اردیبهشت برای اولین‌بار وارد بورس اوراق بهادار تهران شده و با عرضه 10 درصد از سهام خود، بزرگترین عرضه اولین تاریخ بورس ایران را رقم زد و حدود 4 میلیون و 300 هزار نفر در این عرضه اولیه مشارکت کردند.

همچنین طبق قولی که محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داده است، قرار است، تا پایان سال جاری میزان عرضه سهام شستا در بورس از 10 درصد کنونی به 20 درصد افزایش یابد تا مصوبه دولت مبنی بر الزام به عرضه 20 درصد سهام و معاف شدن از رسیدگی به حساب مالیاتی سالهای قبل شرکت برخوردار شود.

اولین مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی روز چهارشنبه 23 مهر 99 ساعت 10 در محل مرکز همایش رازی تهران برگزار می‌شود.

همچنین قرار است، طبق وعده داده شده، سود مجمع این شرکت از طریق سجام واریز شود.

به گزارش فارس، تعداد 85 هزار و 787 نفر از مخاطبان سامانه «فارس من» با ثبت موضوع «لزوم واریز سود سهام شرکت‌ها از طریق سجام»، خواستار پیگیری این موضوع شدند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: