کد خبر: ۱۸۵۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲:۰۹ - ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - 06 October 2020
معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: با تلاش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ۹۵% از روستاهای کشور از امکانات زیربنایی بهره مند گردیده اند.

 
به گزارش تسنیم محمد امید معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور یادداشتی به مناسبت روز ملی روستا و عشایر نوشت که شرح آن در ذیل مطلب آمده است.

بدون شک یکی از اولویت ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه ویژه و خدمت رسانی به روستاییان و عشایر بوده است. این مهم به عنوان یکی از راهبردهای اصلی در بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری و همچنین یکی از ماموریت های ویژه تمامی دولت های بعد از انقلاب اسلامی در دستور کار قرار گرفته است.

مناطق روستایی و عشایری کشور که در بیانات رهبر معظم انقلاب به عنوان کانون تولید و ارزش آفرینی معرفی می شوند، خاستگاه اقتصاد مقاومتی و سنگر تامین امنیت غذایی، فرهنگی و مرزهای ایران اسلامی هستند.این موضوع نشان از جایگاه والای روستاییان عزیز و عشایر غیور در کشور دارد.

در همین راستا معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به عنوان سیاستگذار اصلی حوزه توسعه روستایی در کشور به همراه دستگاههای اجرایی، نهادهای عمومی غیر دولتی و خیرین تمام تلاش خود را در جهت خدمت رسانی بیش از پیش به روستاییان و عشایر مصروف نموده و اکنون با تلاش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران 95% از روستاهای کشور از امکانات زیربنایی بهره مند گردیده اند.

بدینوسیله اینجانب پانزدهم مهر ماه روز روستا و عشایر را خدمت تمامی روستاییان و عشایر عزیز و همچنین تلاشگران عرصه توسعه روستایی کشور تبریک عرض نموده و سربلندی و سلامتی برای فردفرد روستاییان و عشایر و توفیق روز افزون خدمتگزاری به این قشر عزیز را برای فعالان حوزه توسعه روستایی از خداوند متعال مسئلت می کنم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: