کد خبر: ۱۸۵۲۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۸ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - 04 October 2020
رامین مراد جم با اشاره به افتخارات سپ و کسب جایگاه دومین PSP برتر کشور از افزایش ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران صحبت کرد و گفت: پتانسیل‌های داخلی برای ایجاد شهر هوشمند و زندگی هوشمند بسیار بالاست و این را به‌خاطر بسپارید که شرکت پرداخت الکترونیک سامان همیشه پذیرای این ایده‌های نو و خلاق است.

هشتمین دوره ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور صبح روز گذشته (شنبه) با حضور نخبگان برنامه‌نویسی دانشگاه‌های سراسر کشور افتتاح شد. به گزارش روابط‌عمومی پرداخت الکترونیک سامان، این رویداد مهم برنامه‌نویسی که هر سال با برنامه‌ریزی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شد، امسال و در هشتمین دور با مشارکت و همراهی شرکت پرداخت الکترونیک سامان و با حضور ۱۷۱ دانشجوی پویا و نخبه کشور در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.


مراسم افتتاحیه این ماراتن با حضور مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سامان و سخنرانی مدیر سیستم‌های اطلاعاتی و هوش تجاری این شرکت آغاز شد. رامین مراد جم با اشاره به افتخارات سپ و کسب جایگاه دومین PSP برتر کشور از افزایش ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران صحبت کرد و گفت: پتانسیل‌های داخلی برای ایجاد شهر هوشمند و زندگی هوشمند بسیار بالاست و این را به‌خاطر بسپارید که شرکت پرداخت الکترونیک سامان همیشه پذیرای این ایده‌های نو و خلاق است.

رامین مرادجم با تصویر آینده‌ای روشن برای دانشجویان در هوش‌تجاری ادامه داد: استعدادهای خلاق و ایده‌های نو همیشه راه همکاری خودشان را با شرکت‌های معتبر در عرصه فناوری اطلاعات روشن می‌کنند. با این نکته‌ها، او به رقابت‌کنندگان این ماراتن گفت: سراغ ایده‌های بکر بروید و از تقلید دوری کنید، این را فراموش نکنید در شرایط حاضر می‌توان با طرح‌های نو و خلاقانه متنوعی در حوزه‌های شهری و پرداخت گوی سبقت را از رقبا دزدید.

مراد جم ادامه داد: شکوفایی استعدادهای فردی منوط به نگاه درست به سیستم است و بهترین حالت آن است که افراد خلاق بتوانند با هم تیم بسازند و استعدادهایشان را کنار هم به بار بنشانند. مدیر سیستم‌های اطلاعاتی و هوش تجاری سپ صحبت‌های خود را با علت حضور شرکت پرداخت الکترونیک سامان در این رویداد تمام کرد و گفت: همه تلاش ما این است که در این ماراتن جذاب، استعدادهای خلاق و پویا را شناسایی کنیم تا با جذب آنها راه روشنی را برای آینده سپ برنامه‌ریزی کنیم.

در این رویداد بزرگ که ۶۵ تیم با هم رقابت می‌کنند چالش «تهاتر مالی یا کیف‌ پول‌های تهاتری» و «پرداخت‌های خرد با تاکید بر افزایش سرعت در پرداخت» توسط تیم توسعه‌دهندگان موبایل شرکت پرداخت الکترونیک سامان طراحی شده است؛ محمود ایزدپناه، رضا اسماعیلی، فرزان میرحسینی و مریم انصاری اعضای این تیم و از متخصصان هوش‌مصنوعی سپ هستند که تحت نظارت سرداور، احسان احسانی‌مقدم، داوری نتایج این ماراتن را برعهده دارند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: