کد خبر: ۱۸۴۷۴۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۲ - ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - 26 September 2020
​استاندار البرز از بانک صادرات ایران به پاس همگرایی با سیاست‌های کلان اقتصادی در تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط استان قدردانی کرد.

​استاندار البرز از بانک صادرات ایران به پاس همگرایی با سیاست‌های کلان اقتصادی در تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط استان قدردانی کرد.


به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، عزیزاله شهبازی با اعطای لوحی به مدیر شعب بانک صادرات استان البرز، از این بانک به دلیل پرداخت تسهیلات قابل توجه و نقش بسزای بانک صادرات ایران در کسب رتبه برتر استان البرز در تامین مالی بنگاههای کوچک و متوسط در قالب بسته رونق تولید، تجلیل کرد.


در بخشی از این لوح خطاب به ابوالفتح سامانپور، مدیر شعب بانک صادرات استان البرز آمده است: «در سال رونق تولید، استان البرز به عنوان صنعتی‌ترین استان کشور، همگام با سایر استان‌ها و با حمایت و تشریک مساعی شبکه بانکی موفق به کسب رتبه برتر در تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط در قالب بسته رونق تولید شد که بانک صادرات استان از نظر مبلغ تسهیلات پرداختی نقش بسزایی در این حرکت جهادی ایفا کرده است. همگرایی و هم‌افزایی با سیاست‌های کلان اقتصادی و برنامه‌های راهبردی استان و همچنین پیگیری و اجرای صحیح مصوبات و دستورالعمل‌های ابلاغی با رویکرد تولید و اشتغال از اقدامات موثر آن مجموعه است».
بانک صادرات ایران در استان البرز در راستای تحقق اهداف اقتصادی مقاومتی و حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط و رونق تولید در سال ٩٨، مبلغ پنج هزار و ٨٠٥ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.


بانک صادرات استان البرز طی این سال، تعداد ١٣ هزار و ٧٧٣ فقره تسهیلات بالغ بر ٣٩ هزار و ٢٢٤ میلیارد ریال در بخش های مختلف اقتصادی استان پرداخت کرده که از این میان می‌توان به اعطای سه هزار و ٥٨٤ فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بیش از هزار و ١٠٤ میلیارد ریال، پرداخت٢٦٠ فقره تسهیلات مسکن اقشار ویژه به مبلغ بیش از ٢٤٠ میلیارد ریال و همچنین پرداخت ١٢٢ فقره تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد به ارزش بیش از ٤٢ میلیارد ریال و ٩٠ فقره تسهیلات اشتغالزایی بهزیستی به میزان بیش از ٢٣ میلیارد ریال اشاره کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: