کد خبر: ۱۸۲۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۰ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - 09 August 2020
پیام تسلیت مدیرعامل موسسه اعتباری ملل در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسویان عضو فقید شورای فقهی بانک مرکزی منتشر شد.
پیام تسلیت مدیرعامل موسسه اعتباری ملل در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسویان عضو فقید شورای فقهی بانک مرکزی منتشر شد.

به گزارش  روابط عمومی در متن پیام آمده است:


بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمهنم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلو تبدیلا.
 
با تالم و تاسف بسیار زیاد خبر ارتحال عالم فرزانه، استاد ارجمند و فرهیخته دانشمند؛ برادر گرامی               
جناب آقای سید عباس موسویان عضو فقید شورای فقهی بانک مرکزی که در کنار سایر همکاران خدوم شبکه بانکی که جان خود را در اثر ابتلا به بیماری کوید-19 از دست داده اند موجبات اندوه بسیار را فراهم آورد.

مرحوم مغفور، حجت الاسلام و المسلمین سید عباس موسویان در حوزه بانکداری  همواره منشأ خیر و برکت و منشأ اثر برای سایرین بودند و تالیفات به یادگار مانده ایشان در زمینه بانکداری اسلامی، طرح تحول نظام بانکی همچون چراغ راهی برای همکاران و فعالان این حوزه چون صدقه ای جاری باقی و ساری خواهد ماند.

اینجانب به نیابت از خانواده بزرگ ملل این ضایعه تاسف بار را خدمت مقام معظم رهبری (دام عظه) خانواده محترم ایشان، همکاران خدوم نظام بانکی و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و از درگاه   رب العالمین برای روح آن عزیز ارجمند، انسان مخلص و فداکار رحمت و فضل الهی را مسالت می نمایم.

والسلام علیکم
سید امین جوادی - مدیرعامل موسسه اعتباری ملل
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: