کد خبر: ۱۸۱۸۴۲
تاریخ انتشار: ۰۷:۱۴ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - 26 July 2020
ارائه خدمات بانکی غیرحضوری را مهم‌ترین رسالت خود می‌دانستیم که خوشبختانه با عملیاتی کردن بانکداری دیجیتال این مهم تحقق یافت و در حال حاضر صددرصد تسهیلات به‌صورت غیرحضوری واریز و پرداخت می‌شود.
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت به فضای اقتصادی جامعه در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: ارائه خدمات بانکی غیرحضوری را مهم‌ترین رسالت خود می‌دانستیم که خوشبختانه با عملیاتی کردن بانکداری دیجیتال این مهم تحقق یافت و در حال حاضر صددرصد تسهیلات به‌صورت غیرحضوری واریز و پرداخت می‌شود.

محمدحسین حسین‌زاده با اشاره به عملکرد بانک گفت: در سال ۹۸ ادامه ساماندهی‌ها دربانک به نحو احسن عملیاتی شد.

وی افزود: بعد از توسعه بانکداری اجتماعی، در مسیر بانکداری دیجیتال گام برداشتیم که شکل‌گیری بیش از ۱۸ هزار کانون همیاری اجتماعی با میانگین هرکانون ۲۳۰ نفر عضو گویای موفقیت بانک قرض‌الحسنه رسالت در ارائه خدمات غیرحضوری است.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت با اشاره به دیگر اقدامات این بانک اظهار کرد: همسو با اهداف بانکداری بدون شعبه از مجموع حدود ۳۰۰شعبه در حال حاضر فقط ۳۰شعبه فعالیت دارند که تا سال آینده خاتمه بانکداری سنتی را اعلام خواهیم کرد. وی اظهار کرد: بانک قرض‌الحسنه رسالت به‌عنوان یکی از دو بانکی که در کشور صرفا به‌صورت قرض‌الحسنه‌ای فعالیت داشته، نظام مالی مطلوبی برای کسب و کارهای خرد و خانگی دارد. 

حسین‌زاده به همکاری و مشارکت جمعی سازمان‌های راهبری شبکه توسعه اجتماعی رسالت اشاره و اظهار کرد: تقویت و توسعه کسب و کارهای خرد و حفظ اشتغال از مهم‌ترین ماموریت‌های شبکه به شمار می‌رود و همکاری سازمان‌هایی همچون وزارت ورزش و جوانان، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی گویای عملکرد مطلوب شبکه است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: