کد خبر: ۱۷۸۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - 23 May 2020
در حال حاضر هنوز خبری از اعلام قیمت رسمی کارخانه محصولات ایران خودرو و سایپا نیست و این دو شرکت فقط مدام از سازوکارهای خود برای فروش خودروها آن هم در عید سعید فطر صحبت می کنند.
 
به گزارش   تسنیم ، سرپرست وزارت صنعت روز گذشته در جلسه کمیته خودرو از فروش 25 هزار دستگاه خودرو در ایام عید سعید فطر خبر داده گفته است: بر اساس سیاستگذاری‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و هماهنگی‌های به عمل آمده با خودروسازان، فروش ویژه 25 هزار دستگاه خودرو شامل 15 هزار دستگاه خودروهای ایران خودرو و 10 هزار دستگاه خودروهای تولیدی سایپا، در ایام عید سعید فطر صورت خواهد پذیرفت.

بر همین اساس ایران خودرو اعلام کرده از فردا 4 خردادماه فروش محصولات خود را در قالب سیاست گذاری های جدید وزارت صنعت آغاز خواهد کرد اما سوال اینجاست هنوز خبری از لیست جدید قیمت محصولات خودروسازان نیست و مردم نمی دانند فردا خودرو مطابق با چه قیمت هایی به فروش خواهد رسید.

البته صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت  در گفت وگو با تسنیم، از ابلاغ دستور العمل قیمت گذاری خودرو به خودروسازان  آن هم در چهارشنبه هفته گذشته خبرداده و گفته است: براساس این ابلاغیه خودروسازان در فروش های جدید خود موظف به اجرای قیمت های جدید هستند.

با وجود این صحبت ها هنوز خبری از اعلام قیمت رسمی کارخانه محصولات ایران خودرو و سایپا نیست و این دو شرکت فقط مدام از سازوکارهای خود برای فروش خودروها آن هم در عید سعید فطر صحبت می کنند اما هیچ خبری از قیمت خودروها نیست و مردم نمی دانند در این فروش ها محصولات را باید با چه قیمت هایی خریداری کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: