کد خبر: ۱۷۴۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۷ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - 16 March 2020
عضو انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران گفت: تولید داده‌های قابل اعتماد از مزایای مهم سامانه سککوک به شمار می‌رود.
عضو انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران گفت: تولید داده‌های قابل اعتماد از مزایای مهم سامانه سککوک به شمار می‌رود.

یوسف مرادلو با اشاره به فعالیت سامانه سککوک اظهار داشت: سامانه‌های کسب و کار نقش زیادی در کارکرد بهتر معادن دارند، چرا که باعث می‌شوند خریداران و فروشندگان با هم ارتباط بهتری داشته باشند که در نتیجه رونق تولیدات معدنی افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه رونق تولید از طریق بهبود فضای کسب و کار ایجاد می‌شود، تصریح کرد: به ازای هر یک درصد بهبود فضای کسب و کار ۰.۰۶ درصد به رشد اقتصادی افزوده می‌شود.

عضو انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران با تاکید بر اهمیت بهبود فرآیند کار سامانه‌های کسب و کار، یادآور شد: نظام مجوزدهی به این سامانه‌ها باید نظم بگیرد چرا که این کار شروع کسب و کار‌ها را تسریع و تسهیل می‌کند.

مرادلو افزود: سامانه‌های کسب و کار باعث می‌شوند تجارت به روشی آسان‌تر و سریع‌تر انجام شود، اما این کار نیاز به حمایت دارد چرا که اکنون جزو کسب و کار‌های نوپا به شمار می‌روند و اگر مورد حمایت قرار نگیرند، موفق نخواهند شد. 

عضو انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران بیان کرد: سامانه‌های کسب و کاری مانند سککوک باید جامعیت داشته باشند و بزرگ شوند تا نیاز مشتریان را برآورده کنند. 
وی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین مزایای تکنولوژی‌های جدید در قالب سامانه‌های تحت وب همچون سامانه سککوک، تولید داده‌های قابل اعتماد و تسهیل‌گری ارتباط بازرگانان است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: