کد خبر: ۱۶۰۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۷ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - 20 June 2019
مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت به پرداخت ملت، ۲۶ خردادماه از سایت تولید شرکت توسن تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.
مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت به پرداخت ملت، ۲۶ خردادماه از سایت تولید شرکت توسن تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

در بازدید مدیران ارشد شرکت به پرداخت ملت از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو، خط تولید کارتخوان Q80، کارتخوان D210 و همچنین ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن‌تکنو (دستگاه‌های ATMR) مورد بازدید قرار گرفت. راهکار جامع ماشین دریافت و پرداخت بانکی (ATMR ) توسن‌تکنو در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد سهم بازار این محصول را در کل کشور در اختیار دارد. این محصول به صورت راهکاری جامع در بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تجاری و … نصب و راه‌اندازی شده و موجب افزایش بهره‌وری بانک‌ها از طریق کاهش هزینه‌های پول‌رسانی و پول‌گذاری شده است.

 
به گزارش روابط عمومی شرکت توسن‌تکنو، در ابتدای این بازدید محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو، ضمن خوش‌آمد گویی به مهمانان، توضیحاتی اجمالی در خصوص راه‌اندازی این سایت تولید ارائه و تجارب کلی تولید طی قریب به یک سال گذشته را مرور کرد.

در ادامه جمشید آزاده، قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان توسن تکنو، فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن‌تکنو را معرفی کرد و به بیان تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت کشور پرداخت. مرور محصولات جدید توسن‌تکنو در حوزه پرداخت و نیز راهکار جدید توسن‌تکنو در خصوص پرداخت بهای سوخت روی پمپ بخش دیگر این ارائه بود.

امید شاهرخی، مدیر تولید سخت‌افزار شرکت توسن‌تکنو، در بخشی دیگر به بیان توضیحاتی در خصوص فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت محصولات در این سایت پرداخت و ویژگی‌های کلیدی سایت تولید توسن‌تکنو را بیان کرد. به گفته او از جمله بخش‌های توسعه‌یافته در سایت تولید توسن‌تکنو، راه‌اندازی بخش فنی و مهندسی (R&D) است.

 سپس مدیران ارشد شرکت به پرداخت ملت، با ورود به بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید، از نزدیک با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد آشنا شدند. دقت موجود در فرآیند تست قطعات پیش از تولید مورد توجه مهمانان قرار گرفت. همچنین بازدید از بخش فنی و مهندسی توسن‌تکنو که به تازگی در این سایت تولید مستقر شده بخش دیگری از این بازدید بود.

 
غزاله سادات طباطبائی، سرپرست فروش راهکارهای پرداخت شرکت توسن‌تکنو، در بخش دیگری از این بازدید، به ارائه دمو و تشریح راهکار جدید و جامع ارائه‌شده این شرکت در حوزه پرداخت الکترونیک بهای سوخت روی پمپ پرداخت.

در این راهکار که طی یک همکاری مشترک بین توسن‌تکنو و شرکت ناب پرداز اکباتان ارائه شده است، امکان پرداخت الکترونیک بهای سوخت با استفاده از کارت‌های عضو شتاب روی پمپ به صورت مستقیم میسر شده است.

ضمن اینکه این راهکار دارای تأییدیه‌های لازم امنیتی در حوزه پرداخت الکترونیک و همین‌طور گواهینامه‌های مد نظر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به لحاظ رعایت استانداردهای لازم در حوزه سوخت است. در ادامه این برنامه، انبار محصولات تولیدی این سایت مورد بازدید قرار گرفت.


شرکت به پرداخت ملت، یکی از شرکت‌های شناخته‌شده در زمینه ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک در کشور است و تاکنون همکاری‌های مشترک مطلوبی را با شرکت توسن‌تکنو در حوزه ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک در کشور داشته است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: