کد خبر: ۲۱۷۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۰ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 19 May 2024

قیمت قطعی ۲ خودروی برقی در سامانه یکپارچه خودرو + جدول

بانکداری ایرانی-در مرحله جدید فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه، ۵ خودروی برقی شامل هوندای برقی معین‌خودرو، هونگچی E-QM۵ و لونا برقی ایران‌خودرو، خودروی هیبریدی لاماری آرین پارس و نیسان سانی بنزینی عرضه شده است.

به گزارش تسنیم، فروش خودروهای وارداتی از 16 تا 18 اردیبهشت‌ماه جریان دارد البته این طرح فروش مشمول آن دسته از متقاضیانی است که در اسفندماه 1401 در سامانه یکپارچه پول بلوکه کرده بودند.

در این مرحله، سه خودروی برقی شامل هوندای برقی معین‌خودرو، هونگچی E-QM5 و لونا برقی ایران‌خودرو عرضه می‌شود. خودروی هیبریدی لاماری آرین پارس و نیسان سانی بنزینی هم در لیست خودروهای عرضه شده هستند.

از میان خودروهای برقی عرضه شده، قیمت دو محصول به نام‌های هونگچی و کی‌ام‌سی EJ7 نهایی شده است. البته قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل: بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره‌گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و... به قیمت‌های فوق اضافه می‌گردد که واردکنندگان با رعایت آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان خودرو می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام نموده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام نمایند.

قیمت قطعی ۲ خودروی برقی در سامانه یکپارچه خودرو + جدول  
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: