کد خبر: ۲۱۷۵۴۰
تاریخ انتشار: ۰۶:۲۹ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 19 May 2024
براساس جدیدترین گزارش اقتصادی شاپرک، شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در شاخص سهم مبلغی تراکنش‌ها در فروردین ۱۴۰۳ جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.

براساس جدیدترین گزارش اقتصادی شاپرک، شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در شاخص سهم مبلغی تراکنش‌ها در فروردین ۱۴۰۳ جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.

گزارش اقتصادی شاپرک از فروردین ۱۴۰۳ اوایل اردیبهشت ماه منتشر شد و طبق آن، شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در شاخص سهم مبلغی تراکنش‌ها با سهم ۲۱.۵ درصدی از مبلغ تراکنش‌ها بیشترین سهم را به خود اختصاص داده و صدرنشین این بخش شده است. شرکت به‌پرداخت ملت با کسب ۱۹.۶۴ درصد، دومین شرکت بازار در شاخص سهم مبلغی تراکنش‌هاست و اختلاف سهم مبلغی این دو شرکت حدود ۱.۸۶ درصد عنوان شده است. به‌پرداخت ملت در اسفندماه در این شاخص رتبه اول را داشت و به این ترتیب در فروردین‌ماه امسال سپ با اختلاف حدود ۲ درصدی توانسته به رتبه اول دست یابد.

 

 

سپ سکوی اول شاخص سهم مبلغی تراکنش‌ها را کسب کرد
این در حالی است که بر اساس گزارش اقتصادی شاپرک از اسفند ۱۴۰۲ شرکت به‌پرداخت ملت مقام اول در شاخص سهم مبلغی تراکنش‌ها را داشته است.

سهم مبلغی تراکنش‌های هر یک از شرکت‌های PSP از بازار ابزارهای پذیرش برای دو ماه متوالی اسفند ۱۴۰۲و فروردین ۱۴۰۳ در جدول زیر ارائه شده است. در این ماه شرکت پرداخت الکترونیک سامان با پوشش ۱۸.۷۵ درصدی از مبالغ بازار کارت‌خوان فروشگاهی و ۳۴.۵۴ درصدی از ابزار پذیرش اینترنتی بالاترین سهم را در اختیار خود دارد. شرکت به‌پرداخت ملت نیز در فروردین ماه سال جاری از مبالغ پذیرش موبایلی با پوشش ۴۸.۰۹ درصد بالاترین سهم را به خود اختصاص داده است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: