کد خبر: ۲۱۷۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۲ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 17 May 2024
ملازاده که دارای مدرک کارشناسی ارشد حوزه مدیریت است، با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه رسانه، پیش از این مدیریت روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای چندین سازمان و شرکت را برعهده‌ داشته است.

 مدیرعامل شرکت بیمه دی طی حکمی، مهندس مجید ملازاده را به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب کرد.

 گفتنی است، ملازاده که دارای مدرک کارشناسی ارشد حوزه مدیریت است، با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه رسانه، پیش از این مدیریت روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای چندین سازمان و شرکت را برعهده‌ داشته است.


ملازاده از دی ماه 97 تا اسفند 1400مدیر روابط عمومی بیمه دانا بود. وی از خبرنگاران با سابقه خبرگزاری جمهوری اسلامی بوده و در بخش های مختلف خبری و اداری این سازمان مسئولیت هایی چون ریاست دفاتر ایرنا در شهرستان های قشم، ساوه و زرندیه، رییس دفتر مدیرعامل، دبیری بخش اخبار ایرنا و نیز مدیریت امور نمایندگی ها و سرپرست های موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران را عهده دار بوده است.
مدیر روابط عمومی سازمان نظام کاردانی، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی برخی سازمان ها و بنگاه های اقتصادی نیز از دیگر مسوولیت های ایشان در دوران خدمت کاری بوده است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: