کد خبر: ۲۱۷۳۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۷ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 12 May 2024
مدیرعامل بانک شهر گفت: این بانک با تنوع خدمات در حوزه های مختلف بانکی توانسته خود را به عنوان تکیه گاهی محکم در کمک به پیشبرد اهداف شهرداری ها مطرح کند.

مدیرعامل بانک شهر گفت: این بانک با تنوع خدمات در حوزه های مختلف بانکی توانسته خود را به عنوان تکیه گاهی محکم در کمک به پیشبرد اهداف شهرداری ها مطرح کند.

دکتر سیدمحمدمهدی احمدی در دیدار با شهردار کلانشهر شیراز و مدیران ارشد شهری این کلانشهر، با اشاره به پیشتازی بانک شهر در حمایت از پروژه های شهری، افزود: امروز انعطاف پذیری بالا در تصمیم گیری، یکی از ویژگی های مهم و وجه تمایز بانک شهر در شبکه بانکی کشور است.

دکتر احمدی با اشاره به افزایش همکاری ها و تعاملات نزدیک میان شهرداری شیراز و بانک شهر، تصریح کرد: گوشه‌ گوشه این کلانشهر به کارگاه بزرگ عمرانی و ویترین ارائه خدمات تبدیل‌شده است.

وی با بیان اینکه روحیه جهادی مدیران باعث موفقیت شهرداری شیراز شده است، افزود: این مهم با همدلی شورای اسلامی شهر و همچنین با تعامل و هم‌افزایی با سایر دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و بخش خصوصی شکل‌گرفته و از این‌جهت جای تبریک و قدردانی از زحمات جهادگرانه شهردار کلانشهر شیراز دارد.

دکتر احمدی خاطرنشان ساخت: کمتر شهری نظیر کلانشهر شیراز تاکنون بوده که بسته ارائه خدمات شهرداری آن به این گستردگی وجود داشته باشد و امیدواریم استمرار این خدمات سال‌های متمادی در این کلانشهر تداوم داشته باشد.

محمدحسن اسدی شهردار شیراز نیز در این دیدار از حمایت‌های بانک شهر قدردانی کرد و به تشریح فعالیت‌های عمرانی شهرداری شیراز از شمال تا جنوب این کلا‌نشهر پرداخت.

سید ابراهیم حسینی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز به تعامل مدیریت ارشد و تیم اقتصادی این حوزه با بانک شهر اشاره و بیان کرد: نگاه مثبت و همراهی بانک شهر در پیشبرد امور شهری و پروژه‌های بزرگ‌مقیاس شایسته ‌تقدیر است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: