کد خبر: ۲۱۶۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۴ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - 25 March 2024
در تعامل مداومی که با بیمه‌گزاران و خریداران بیمه‌نامه‌ها داریم، از آنجا که همواره دغدغه و نگرانی آن‌ها از پرداخت خسارات در پرونده‌های مختلف در اولویت کاری شرکت قرار داشت مصمم شدیم، پرونده سال 1402 را با رفع بزرگ‌ترین دغدغه بیمه‌گزاران ببندیم.

مدیر عامل بیمه تجارت‌نو اعلام کرد سال 1402 با پرداخت کامل خسارات به پایان رسید.


به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت‌نو؛ دکتر مهران رضوانی، مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو با اشاره به خسارات رشته شخص ثالث و مسئولیت مرتبط با دیات و خسارات بدنی گفت: در تعامل مداومی که با بیمه‌گزاران و خریداران بیمه‌نامه‌ها داریم، از آنجا که همواره دغدغه و نگرانی آن‌ها از پرداخت خسارات در پرونده‌های مختلف در اولویت کاری شرکت قرار داشت مصمم شدیم، پرونده سال 1402 را با رفع بزرگ‌ترین دغدغه بیمه‌گزاران ببندیم.

دکتر رضوانی در ادامه تشریح کرد: اگرچه رسیدگی به انبوه پرونده خسارات عقب افتاده آن‌ هم در میان مشغله‌های متعدد روزهای پایان سال کار دشواری بود، اما با توجه به اهمیت حفظ حقوق مشتری، با همت متعالی جمعی تلاش شد با پرداخت خسارات، گام مهمی در راستای افزایش رضایت مشتریان خود برداریم.

او افزود: با تلاش شبانه‌روزی همکارانم اکنون در جایگاهی ایستاده‌ایم که با سری برافراشته می‌توانیم اعلام کنیم برای نخستین بار در دوره فعالیت شرکت بیمه تجارت‌نو، هیچگونه پرداخت خسارت معوق در رشته شخص ثالث و مسئولیت مربوط به دیات به سال جدید منتقل نمی‌شود و تمامی خسارات به طور کامل پرداخت شده است.

مدیرعامل تجارت‌نو با بیان اینکه تجمیع خسارات و انباشت آن‌ها خود می‌تواند سبب تحمیل هزینه‌های سنگین‌تر به شرکت شود، تصریح کرد: در این مسیر، سیاست‌گذاری‌های جدید هیات‌مدیره مبنی بر تکریم جایگاه بیمه‌گزاران و حفظ حداکثری حقوق ایشان سبب شد، مصرانه‌تر گام برداریم تا خاطرنشان کنیم، مشتری‌مداری در بیمه تجارت‌نو سرلوحه تمامی اقدامات ما است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: