کد خبر: ۲۱۶۳۱۸
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۴ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - 11 March 2024
بانک ایران زمین در راستای عمل به تکالیف قانونی، نسبت به ادغام و انحلال یکی دیگر از شرکت های زیرمجموعه خود اقدام کرد.

بانک ایران زمین در راستای عمل به تکالیف قانونی، نسبت به ادغام و انحلال یکی دیگر از شرکت های زیرمجموعه خود اقدام کرد.

 بانک ایران زمین که با نماد وزمین و سرمایه 4.000 میلیارد ریال از بانک های فعال در بازار سرمایه کشور است در اطلاعیه ای که با عنوان ادغام شرکت زیرمجموعه بانک ایران زمین و با درجه اهمیت ب روی سامانه کدال سازمان بورس قرار داد به افشای اطلاعات درباره این ادغام پرداخت و اعلام کرد که در اجراي تکاليف مقرر در قوانين و در راستاي مولدسازي اموال مازاد خود، همچنين بهبود شاخص هاي کيفي بانک و کاهش هزينه هاي عملياتي شرکت هاي زيرمجموعه، تصميم به ساماندهي، واگذاري و انحلال تعدادي از آنها کرده است.

بر اساس اعلام وزمین، در همين راستا و به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده روز 14 بهمن ماه سال جاری، شرکت توسعه تجارت رضوان هیراد سورنا با شناسه ملي 14004029931 در شرکت توسعه تجارت آدینه رضوان پاژ به شناسه ملي 14004041933، ادغام و منحل شده است و مطابق قوانين جاری، نيازي به ختم تصفيه ندارد.

بانک ایران زمین تاکید کرده است که در صورت وجود آثار مالي ناشي از اين رويداد و ساير موارد با اهميت مربوطه، مراتب متعاقباً بر اساس مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرايي افشاي اطلاعات شرکت هاي ثبت شده نزد سازمان بورس، اطلاع رساني خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه، آثار مالی این رویداد نسبت به كل دارايي ها و همچنین نسبت به كل درآمد فروش در سال مالي قبل مشخص نشده است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: