کد خبر: ۲۱۵۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۸ - ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - 27 January 2024
مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان از انعقاد قرارداد ساخت 9 هزار و 612 واحد مسکونی به مبلغ 35 هزار و 100 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان خبر داد.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان از انعقاد قرارداد ساخت 9 هزار و 612 واحد مسکونی به مبلغ 35 هزار و 100 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان خبر داد.

عقیل زینلی با قدردانی از همراهی و همکاری کارکنان بانک مسکن استان کرمان در اجرای طرح های دولت گفت : بانک مسکن با توجه به تخصص و نیت خیر کارکنان بانک در طرح های حمایتی و اولویت دار دولت پیشگام و پیشتاز بوده است .

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان ادامه داد: در بخش پروژه های خود مالک به تمامی پروژه های با 60 درصد پیشرفت فیزیکی تسهیلات متمم پرداخت کرده ایم .

زینلی همچنین با اشاره به تامین مالی احداث پروژه نهضت ملی یک هزار و 330 واحدی میدان شورا در شهرستان سیرجان افزود : 83 درصد تامین مالی این واحدها توسط بانک مسکن صورت گرفته است که 280 واحد از این پروژه در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد : بانک مسکن استان علاوه بر پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن، در بخش حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز همراه و همگام با سایر بانکها به متقاضیان تسهیلات پرداخت کرده است به طوری که از ابتدای سال تا پایان آذر ماه 11 هزار و 344 فقره تسهیلات به مبلغ بیش از 25 هزار میلیارد ریال پرداخت شده که 85 درصد تسهیلات پرداختی در حوزه مسکن بوده است .

زینلی خاطر نشان کرد: 514 فقره تسهیلات به مبلغ 340 میلیارد ریال نیز در حوزه فرزند آوری و841 فقره به مبلغ هزار و739 میلیارد ریال نیز در بخش تسهیلات ازدواج به متقاضیان پرداخت شده است .

وی افزود: بانک مسکن استان در بخش مسکن روستایی نیز تسهیلاتی به مبلغ دو هزار و 200 میلیارد ریال برای بهسازی و نوسازی تعداد یکهزار و 233 واحد پرداخت کرده است .

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان طرح باز آفرینی شهری واحیاءبافت های فرسوده را از برنامه های اولویت دار بانک مسکن دانست وگفت : بانک مسکن برای بهسازی این بافت ها تا سقف 550 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می کند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: