کد خبر: ۲۱۴۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۱ - ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - 19 November 2023
مدیرعامل بیمه سینا با صدور پیامی، فرا رسیدن بیستمین سال‌روز تأسیس شرکت بیمه سینا را تبریک گفت.

مدیرعامل بیمه سینا با صدور پیامی، فرا رسیدن بیستمین سال‌روز تأسیس شرکت بیمه سینا را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمه سینا؛ متن پیام عبداله سلطانی‌ثانی به شرح زیر است:

«شرکت بیمه سینا از همان سال‌های ابتدای فعالیت خود، نقشه راه مشخصی را تعریف و تلاش کرد در آن مسیر، رضایت مشتریان و ذینفعان خود را افزایش دهد. بدون شک اکنون که به 20 سال گذشته و مسیر طی شده نگاه می‌کنیم، سختی‌ها، چالش‌ها و فراز و فرودهای بسیاری را می‌بینیم که به فضل الهی و تلاش تمامی مدیران، کارکنان و نمایندگان، پشت سرگذاشته‌ایم و اکنون با امید به آینده در حال پیمودن مسیر موفقیت هستیم.

از زمانی که توفیق خدمت در این مجموعه را یافتم، تلاش کردم تا با ایجاد همدلی و هم‌افزایی میان همه ارکان شرکت، کاستی‌ها و نواقص را به حداقل رسانده و نقاط قوت را برجسته کنم و از اینکه در کنار همکاران شریف و متخصص بیمه سینا، بیستمین سال‌روز تأسیس آن را گرامی می‌دارم، بسیار خشنود هستم.

تقارن فرخنده میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) با بیستمین سال‌روز تأسیس شرکت بیمه سینا را به فال نیک گرفته و امیدوارم با تقویت روحیه تلاش و امید به آینده، شاهد سرفرازی نام سینا در صنعت بیمه کشور عزیزمان باشیم.

در پایان، فرا رسیدن بیستمین سالروز تأسیس شرکت بیمه سینا را به تمامی همکاران در ستاد و شعب سراسر کشور، اعضای هیئت مدیره و نمایندگان و کارگزاران عزیزی که در کنار ما هستند، تبریک و شادباش عرض می‌کنم و سلامتی و سربلندی همگان را از درگاه الهی خواستارم.»

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: