کد خبر: ۲۱۳۸۹۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۳ - ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - 11 November 2023
شعب این بانک در هفت‌ماه ابتدایی سال‌۱۴۰۲ در راستای منویات مقام‌معظم رهبری، سیاست حمایتی دولت مردمی و رسالت این بانک در حمایت از اشتغال و توسعه پایدار، با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی، مشارکت فعال و نقش موثری در ایجاد مشاغل کوچک و پایدار برای اقشار کم‌برخوردار جامعه داشته‌اند.

 بانک کشاورزی از ابتدای سال‌۱۴۰۲ تا پایان مهرماه با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد امام‌خمینی (ره)، معرفی‌شدگان بهزیستی و متقاضیان مشاغل خانگی، از ایجاد بالغ بر یک‌هزار و ۶۸۰فرصت شغلی جدید و پایدار برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه حمایت کرده‌است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک کشاورزی، شعب این بانک در هفت‌ماه ابتدایی سال‌۱۴۰۲ در راستای منویات مقام‌معظم رهبری، سیاست حمایتی دولت مردمی و رسالت این بانک در حمایت از اشتغال و توسعه پایدار، با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی، مشارکت فعال و نقش موثری در ایجاد مشاغل کوچک و پایدار برای اقشار کم‌برخوردار جامعه داشته‌اند.

این گزارش می‌افزاید، ایجاد مشاغل کوچک، درآمدزا و پایدار، نقش مهمی در کارآفرینی، فقرزدایی و بهبود معیشت خانواده‌های کم‌بضاعت داشته و موجب حفظ فرهنگ غنی روستایی و عشایری و دوام و پویایی جوامع محلی می‌شود.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: