کد خبر: ۲۱۳۸۰۱
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۵ - ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - 06 November 2023
بانک رفاه کارگران به عنوان بانک سلامت‌محور در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف ارتقای امور رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول، در خرید مجتمع خوابگاهی این دانشگاه مشارکت کرد.

 رئیس این دانشگاه طی سخنانی در نشست مشترک با مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان خوزستان با قدردانی از حمایت‌های این بانک از حوزه سلامت، گفت: با خرید این مجتمع خوابگاهی،400 نفر به ظرفیت خوابگاه‌های ملکی دانشگاه اضافه شد. 

دکتر علیرضا خسروپناه افزود: افزایش ظرفیت‌های خوابگاهی این دانشگاه منجر به کاهش دغدغه ذهنی دانشجویان می‌شود و به تبع، ارتقای کیفیت تحصیلی آنان را به همراه دارد.

وی بر ضرورت توسعه همکاری‌های متقابل بانک رفاه کارگران و این دانشگاه تاکید کرد و گفت: بدون شک این مهم، افزایش خدمات سلامت در بین جامعه هدف دانشگاه را به همراه دارد. 

رستم‌زادگان مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان خوزستان نیز طی سخنانی در این نشست با بیان اینکه بانک رفاه صرفا یک بنگاه اقتصادی نیست، افزود: وظیفه ما حمایت از دانشجویان که به واقع آینده‌سازان این کشور هستند، است. 

شایان ذکر است، این مجتمع خوابگاهی در زمینی به مساحت 2000 متر مربع و زیربنا 6800 مترمربع با مساعدت و مشارکت بانک رفاه کارگران خریداری شد.

 

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: