کد خبر: ۲۱۲۷۳۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۷ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۲ - 07 September 2023
دبیر اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به عملکرد خوب بانک ملی در ارائه ارز اربعین از عملکرد این بانک تقدیر و تشکر کرد.

دبیر اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به عملکرد خوب بانک ملی در ارائه ارز اربعین از عملکرد این بانک تقدیر و تشکر کرد.

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس: بانک ملی همواره در ارائه خدمات بانکی پیشتاز بوده است
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، الهویردی دهقانی نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد خوب بانک ملی در ارائه ارز اربعین، گفت: اربعین یک همایش مذهبی شیعه است که اهداف مکتب عاشورایی را تبیین می‌کند و مردم را در یک مسیر معنوی همدل می‌کند.

وی افزود: فعالیت دستگاه‌های خدمات رسان از جمله بانک‌ها برای تامین ارز مورد نیاز زائران برای این واقعه تاریخی بی‌نظیر، ستودنی است، لذا جا دارد از تمامی بانک‌هایی که در زمینه تامین ارز اربعین برای مردم تلاش کردند تشکر کنیم.

دبیر اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک ملی همیشه در ارائه خدمات بانکی پیشتاز بوده است، گفت: چند میلیون زائر به سفر اربعین می روند و ارائه این حجم از خدمات بانکی در ارائه ارز اربعین به زائران در مدت کمتر از یک ماه یا بیست روز واقعاً قابل ستایش است و جا دارد از بانک ملی که همیشه پیش‌رو است تشکر کرد.

گفتنی است بانک ملی برای اربعین امسال ارز اربعین ارائه کرده و رتبه اول را در بین بانک‌ها کسب کرده است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: