کد خبر: ۲۱۲۱۲۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - 06 August 2023
کامرزبانک فاش کرد که سود خالص آن در سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۲۳ به صورت سالانه به ۲۰ درصد افزایش یافته و به ۵۶۵ میلیون یورو رسیده است.

سود خالص سه ماهه دوم کامرز بانک آلمان با جهش ۲۰ درصدی به ۵۶۵ میلیون یورو رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از بیزنس، کامرزبانک فاش کرد که سود خالص آن در سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۲۳ به صورت سالانه به ۲۰ درصد افزایش یافته و به ۵۶۵ میلیون یورو رسیده است.

در دوره گزارش شده، سالانه کل درآمدها با ۸.۷ درصد افزایش به ۲.۶ میلیارد یورو رسید، در حالی که سود عملیاتی ۱۹.۱ درصد افزایش یافت و به ۸۸۸ میلیون یورو رسید.

در نیمه اول سال مالی ۲۰۲۳، سود خالص ۴۹.۱ درصد در مقایسه با بازه زمانی مشابه سال قبل افزایش یافت و به ۱.۱ میلیارد یورو رسید. در همین حال، کل درآمدها ۱.۶ درصد در سطح سالانه افزایش یافت و به ۵.۳ میلیارد یورو رسید و سود عملیاتی با ۳۶.۸ درصد افزایش رقم ۱.۸ میلیارد یورو را ثبت کرد.

مانفرد کنف، رئیس هیات مدیره این بانک اظهار کرد که نیمه اول سال، یک فصل بسیار خوب دیگر برای کامرزبانک بود. ما به‌طور مداوم به کمک درآمدهای قوی از تجارت مشتریانمان، علیرغم موارد زیاد اضافی از وام‌های رهنی فرانک سوئیس در لهستان، به‌طور قابل توجهی در حال اجرای استراتژی خود هستیم.

رئیس هیات مدیره تاکید کرد که بانک در مسیر دستیابی به اهداف خود برای سال‌های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ خواهیم بود.

نگار کریمی
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: