کد خبر: ۲۱۰۵۸۶
تاریخ انتشار: ۰۶:۲۱ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - 27 May 2023
بانک دی به عنوان یکی از شرکت‌های فعال بازار سرمایه توانسته به مدد اجرای برنامه‌های تیم مدیریتی کارآمد و جدید خود طی حدود دو سال اخیر دستاوردهای قابل تامل، از جمله بازدهی قابل قبولی را نصیب سهامدارانش کند.

دنیای‌اقتصاد : بانک دی به عنوان یکی از شرکت‌های فعال بازار سرمایه توانسته به مدد اجرای برنامه‌های تیم مدیریتی کارآمد و جدید خود طی حدود دو سال اخیر دستاوردهای قابل تامل، از جمله بازدهی قابل قبولی را نصیب سهامدارانش کند.

نماد معاملاتی بانک دی در ۲۸ مهر سال ۱۴۰۰ با قیمت پایانی ۹۳۷ ریال متوقف و در ۲۹ خرداد سال ۱۴۰۱ با قیمت ۸۰۰ ریال بازگشایی شد. در نهایت معاملات اولین روز حضور «دی» در بورس پس از ۸ماه غیبت در بازار سرمایه، با قیمت پایانی ۸۲۰ ریال برای هر سهم «دی» خاتمه یافت.

قیمت سهام بانک دی از ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۱ تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری از مبلغ ۸۲۰ ریال به یک‌هزار و ۵۴۱ ریال افزایش یافت و بررسی روند معاملات سهام بانک دی در بازار سرمایه از رشد ارزش سهام آن به میزان حدود ۸۸‌درصد حکایت دارد. توجه به این نکته حائز اهمیت بوده که معاملات «دی» در مدت مورد اشاره بدون توقف طولانی‌مدت نماد انجام شد، دیگر اینکه در دوران مدیریت جدید بانک دی از توقف طولانی‌مدت نماد «دی» خبری نبوده است.

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: