کد خبر: ۲۱۰۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 20 May 2023
امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از تردد روان در محورهای چالوس و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت رفت و برگشت و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده بایجان خبر داد.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزاد راه کرج – قزوین محدوده مهرویلا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از تردد روان در محورهای چالوس و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت رفت و برگشت و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده بایجان خبر داد.

معصومی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها افزود: ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا، آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس، آزادراه ساوه – تهران محدوده بهمن آباد، محور تهران – پاکدشت محدوده شهرک صنعتی خاوران و محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع گزارش شده است.

وی آخرین وضعیت جوی را اعلام کرد و تشریح کرد: بارش باران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی پیش‌بینی شده است.

معصومی محدودیت تردد با تغییر مسیر را محور قدیم خرم آباد - پلدختر اعلام کرد که تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

وی تشریح کرد: محور مسدود غیرشریانی گیلانغرب – سومار و محورهای دارای انسداد فصلی لاسم - ارجمند و هشتگرد – طالقان است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: