کد خبر: ۲۱۰۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 18 May 2023
بر اساس این گزارش، مجمع عادی سالیانه و فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری امید منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ با حضور بیش از ۹۴ درصد سهامداران برگزار شد.


مجمع عادی سالیانه و فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری امید با حضور بیش از ۹۴ درصد سهامداران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مجمع عادی سالیانه و فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری امید منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ با حضور بیش از ۹۴ درصد سهامداران برگزار شد.

علی صالح آبادی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری امید در مجمع اظهار کرد: برنامه‌های متنوعی در شرکت سرمایه گذاری امید داریم که برخی از پروژه‌های شرکت‌های تابعه امسال به بهره برداری خواهند رسید. شرکت پتروامید آسیا پروژه خوبی را در جاسک دارد که در سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می‌رسد. شرکت مخازن گاز طبیعی آسیا نما در آینده نزدیک در فرابورس عرضه خواهد شد.

وی افزود: نیروگاه سیرجان هلدینگ تابان هور، امسال به بهره برداری خواهد رسید. مجموع سرمایه گذاری‌های متنوع را با قدرت دنبال می‌کنیم و تلاش مان بر این است که رضایت سهامداران را بیش از پیش در این هلدینگ جلب کنیم.

صالح آبادی ادامه داد: شرکت در سال ۱۳۸۰ تاسیس شده و در سال ۱۳۸۶ با سرمایه ۹۶۹۷ میلیارد تومان وارد بازار سرمایه شده که جایگاه دوازدهم را از نظر ارزش بازار در بازار سرمایه دارد. ارزش بازار "وامید" در پایان سال مالی ۱۲۹ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان بود که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ به ۱۷۵ هزار میلیارد تومان رسیده است.

مدیرعامل "وامید" بیان کرد: اهداف استراتژیک گروه مدیریت سرمایه گذاری امید توسعه سرمایه گذاری از طریق مدیریت بهینه منابع، تکمیل زنجیره ارزش سرمایه گذاری، افزایش درآمد، سودآوری و افزایش صادرات و توانمندسازی نیروی انسانی است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: