کد خبر: ۲۱۰۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۱ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 17 May 2023
دکترنوراللهی، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره بیمه تجارت‌نو در پیامی 27 اردیبهشت‌ماه روزجهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را تبریک گفت.

دکترنوراللهی، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره بیمه تجارت‌نو در پیامی 27 اردیبهشت‌ماه روزجهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است؛

"کار روابط‌عمومی، کاری ظریف و هنرمندانه است"

مقام معظم رهبری

27اردیبهشت؛ روز جهانی ارتباطات و هفته بزرگداشت روابط‌عمومی را به تمام صنعتگران این عرصه تبریک عرض می‌کنم.

روابط‌عمومی مفهوم و فعالیتی است که امروزه به واسطه نقش و اهمیت قابل توجه ارتباطات انسانی و آگاهی از آخرین دستاوردهای تکنولوژی در زمینه‌های مختلف؛ به یکی از ابزارهای مدیریتی تبدیل شده است.

امروزه با پیشرفت‌هایی که در فناوری اطلاعات شاهد هستیم؛ روابط‌عمومی‌ها، علاوه بر نقش سنتی معرفی و اعلام اخبار سازمان، به نوعی در دوام و موفقیت کسب و کارها تعیین کننده شده‌اند. چرا که انتشار اخبار به‌هنگام، گردش صحیح و شفاف اطلاعات و ایجاد بستر و فضای مناسب گسترش تعاملات سازنده بین سازمان‌ها، افراد و فناوری؛ روابط‌عمومی‌ها را در واقع به تصمیم ساز مدیران ارشد در برنامه‌ریزی‌های آتی سازمان تبدیل نموده است.

در تعریف وتبیین روز جهانی روابط‌عمومی نیز به نقش و اهمیت ارتباطات تاکید شده است و این همروایی در کنار تحولات دیجیتال نوین و امکاناتی که تکنولوژی در اختیار فعالان عرصه روابط‌عمومی قرار داده است؛ راه‌های اطلاع‌رسانی را افزایش داده و سهولت دسترسی به شبکه‌های اطلاع‌رسانی را در هر زمان و مکانی میسر نموده باشد؛ این امر مسئولیت پذیری اجتماعی بالایی می‌طلبد که در مقابل جریان صحیح، شفاف و حقیقت گوی جامعه، مسئول و معتمد باشیم.

در پایان بار دیگر روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را به دوستان و فعالان این عرصه و به ویژه همکاران خودم در روابط‌عمومی بیمه تجارت‌نو تبریک و شادباش گفته و برای همه عزیزان توفیقات روزافزون همراه با معرفت، آگاهی، سلامتی و موفقیت مسئلت دارد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: