کد خبر: ۲۱۰۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۳ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 08 May 2023

امکان وکالتی‌نمودن حساب‌های بانک پاسارگاد در مرحله دوم طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی
به اطلاع کلیه هم‌میهنان گرامی می‌رساند، امکان وکالتی‌نمودن کلیه حساب‌های «بانک پاسارگاد» به‌منظور ثبت‌نام در مرحله دوم طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی بر مبنای فرآیند نوبت‌دهی به‌صورت غیرحضوری فراهم گردیده است.

در این راستا، مشتریان محترم می‌توانند با مراجعه به آدرس vbank.bpi.ir در خصوص وکالتی‌نمودن حساب خود به‌صورت غیرحضوری، به‌نفع «سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان» تا تاریخ 1402/02/29 اقدام نمایند.
حسب اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، مبلغ لازم برای شرکت در این مرحله، یک میلیارد ریال است؛ لذا، هم‌میهنان گرامی می‌توانند حساب‌های با موجودی مساوی یا بیش‌تر از مبلغ یادشده را وکالتی نمایند؛ در این راستا، مبلغ مذکور، می‌بایست تا زمان اعلام نتایج نوبت‌دهی در حساب وکالتی مشتریان موجود باشد؛ به‌عبارت دیگر، از زمان وکالتی‌نمودن حساب تا زمان اعلام اولویت‌های تخصیص خودرو در مرحله دوم، وجه مذکور در حساب مشتری مسدود بوده و قابل‌برداشت نیست؛ بدیهی است انصراف از حساب وکالتی یا برداشت وجه توسط متقاضی در طول این مدت، به‌منزله انصراف از طرح تلقی گردیده و منجر به حذف متقاضی از لیست نوبت‌دهی می‌شود.

متقاضیان محترم می‌بایست پس از تأمین وجه و وکالتی‌نمودن حساب خود، به‌منظور قرارگیری در لیست نوبت‌دهی مرحله دوم خودروهای داخلی، از تاریخ 1402/03/03 تا 1402/03/10، به تارنمای esalecar.ir، مراجعه و مطابق با شرایط عمومی مندرج در سامانه یادشده، ثبت‌نام اولیه را انجام دهند.

شایان ذکر است، امکان ثبت‌نام متقاضیانی که پیش‌تر، در لیست نوبت‌دهی مرحله اول طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی و وارداتی قرارگرفته‌اند، وجود ندارد؛ مگر آنکه مشتریان مذکور، تا تاریخ 1402/02/20، انصراف خود را از شرکت در طرح‌های یادشده در سامانه‌های مرتبط ثبت نمایند.

باران ایرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: