کد خبر: ۲۱۰۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 08 May 2023
مراسم بزرگداشت روز معلم با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و مدرسان دوره های آموزشی این بانک برگزار شد.

مراسم بزرگداشت روز معلم با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و مدرسان دوره های آموزشی این بانک برگزار شد.

علیرضا قیطاسی مدیرعامل در این مراسم با بیان این که برگزاری بیش از 400 دوره آموزشی مختلف در این بانک طی سال گذشته گفت: اکنون سطح آموزش کارکنان در بانک دی مطلوب است اما نیاز به آموزش در بانک الزامی و مستمر است ، به همین جهت تعداد و کیفیت دوره های آموزشی در سال جاری باید افزایش یابد.

وی با تاکید بر حضور اساتید برجسته در مرکز آموزش بانک دی افزود : جدا از حضور اساتید برجسته حوزه های مختلف بانکی ،بازاریابی و... در مرکز آموزش بانک ، تعدادی زیادی از مدرسان دوره های مختلف آموزشی نیز از مدیران و کارکنان داخل بانک هستند که نسبت به مسائل بانک، اشراف دارند.

مدیرعامل بانک دی ادامه داد: آموزش های بانکی باید به گونه ای باشد که آموزش گیرنده، محتوای آن را به خوبی لمس کرده و آثار آموزش های ارائه شده در میان مدت در عملکرد بانک دیده شود.

قیطاسی به لزوم جانشین پروری در همه بخش های بانک اشاره کرد و گفت: در حوزه آموزش نیز این امر الزامی است، به گونه ای که همه کارکنان و مدیران بانک باید به همه حوزه های بانکی اشراف داشته باشند تا در مواقع لزوم از خدمات آموزشی آنها بهره برداری شود.

مدیرعامل بانک دی همچنین در تشریح شرایط مالی بانک گفت: خوشبختانه بانک دی از دارایی های ارزشمندی برخوردار است و تجدید ارزیابی ها نشان می دهد ارزش برخی دارایی ها، به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است که رشد این روزهای ارزش سهام بانک را می توان ناشی از آن دانست.

در پایان این جلسه، با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد بانک از ۳ مدرس برتر به ترتیب آقایان محمد شرفی، حسن حسینی و محمد نظیفی و سایر مدرسان داخلی دوره‌های آموزشی قدردانی شد.

نگار کریمی
منبع: بانک دی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: