کد خبر: ۲۱۰۲۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۶ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 08 May 2023
حسین عسکری عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن از تحقق بیش از 100 درصدی برنا مه های این بانک در سال 1401 در خصوص میزان مصوبات، قراردادها و پرداخت تسهیلات خبر داد.

حسین عسکری عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن از تحقق بیش از 100 درصدی برنا مه های این بانک در سال 1401 در خصوص میزان مصوبات، قراردادها و پرداخت تسهیلات خبر داد.


به گزارش روابط عمومی بانک صنعت و معدن، وی اعلام داشت: در 12 ماهه سال گذشته در شاخص های عملکردی مهمی همچون میزان مصوبات با 106 درصد، میزان قرارداد ها با 103 درصد و میزان پرداخت تسهیلات با 106 درصد، توانستیم برنامه و اهداف این بانک را به طور کامل محقق سازیم و گام مؤثری در جهت حمایت از بخش تولید کشور برداریم.

وی با بیان مطلب فوق افزود: در شاخص های مهم دیگری همچون وصول مطالبات با 88 درصد تحقق برنامه، نیز عملکرد قابل قبولی داشته ایم و در سال جاری نیز تمرکز بر بهبود عملکرد این بانک و بهبود شاخص هایی مانند جذب منابع ارزان قیمت و سپرده های چهارگانه، پرداخت تسهیلات، افزایش درآمدهای کارمزدی، صدور اعتبار اسنادی و انواع ضمانتنامه ها و افزایش فعالیت های ارزی بوده و افزایش میزان پرداخت ها و وصول مطالبات غیرجاری در دستور کار تمامی بخش های صف و ستاد این بانک قرار دارد.

این مدیر ارشد بانکی خاطرنشان کرد: حمایت از افزایش سطح تولید و اشتغال و کمک به مهار تورم در کشور، نیازمند بهره گیری از خرد جمعی و استفاده بهینه از منابع بانکی است که تلاش همه کارکنان در بخش های مختلف این بانک در این راستا می باشد و تحقق برنامه ها و بهبود شاخص های عملکردی بانک به تبع آن، نمایانگر این است که اراده ما در مجموعه بانک صنعت و معدن بر ارتقای کارایی و بهره وری و در جهت رضایتمندی همه ذینفعان است.

باران ایرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: