کد خبر: ۲۱۰۲۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۸ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 08 May 2023
حسین عسکری عضو هیات‌مدیره بانک صنعت و معدن از تحقق بیش از ۱۰۰ درصدی برنامه‌های این بانک در سال ۱۴۰۱ در خصوص میزان مصوبات، قراردادها و پرداخت تسهیلات خبر داد.

حسین عسکری عضو هیات‌مدیره بانک صنعت و معدن از تحقق بیش از ۱۰۰ درصدی برنامه‌های این بانک در سال ۱۴۰۱ در خصوص میزان مصوبات، قراردادها و پرداخت تسهیلات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک صنعت و معدن، وی اعلام کرد: در ۱۲ ماه سال گذشته در شاخص‌های عملکردی مهمی همچون میزان مصوبات با ۱۰۶ درصد، میزان قرارداد‌ها با ۱۰۳‌درصد و میزان پرداخت تسهیلات با ۱۰۶ درصد، توانستیم برنامه و اهداف این بانک را به طور کامل محقق سازیم و گام موثری در جهت حمایت از بخش تولید کشور برداریم.


وی با بیان مطلب فوق افزود: در شاخص‌های مهم دیگری همچون وصول مطالبات با ۸۸‌درصد تحقق برنامه، نیز عملکرد قابل قبولی داشته‌ایم و در سال‌جاری نیز تمرکز بر بهبود عملکرد این بانک و بهبود شاخص‌هایی مانند جذب منابع ارزان‌قیمت و سپرده‌های چهارگانه، پرداخت تسهیلات، افزایش درآمدهای کارمزدی، صدور اعتبار اسنادی و انواع ضمانتنامه‌ها و افزایش فعالیت‌های ارزی بوده و افزایش میزان پرداخت‌ها و وصول مطالبات غیرجاری در دستور کار تمامی بخش‌های صف و ستاد این بانک قرار دارد.

این مدیر ارشد بانکی خاطرنشان کرد: حمایت از افزایش سطح تولید و اشتغال و کمک به مهار تورم در کشور، نیازمند بهره‌گیری از خرد جمعی و استفاده بهینه از منابع بانکی است که تلاش همه کارکنان در بخش‌های مختلف این بانک در این راستاست و تحقق برنامه‌ها و بهبود شاخص‌های عملکردی بانک به تبع آن، نمایانگر این است که اراده ما در مجموعه بانک صنعت و معدن بر ارتقای کارآیی و بهره‌وری و در جهت رضایتمندی همه ذی‌نفعان است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: