کد خبر: ۲۰۹۷۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۵ فروردين ۱۴۰۲ - 14 April 2023
رییس سازمان امور مالیاتی در متنی اعلام کرد که در دوره تحولی نظام مالیاتی بیش از ۲میلیون مودی مالیاتی جدید، تحقق کامل درآمدهای پیش بینی شده، رشد بیش از ۵۰درصد درآمدهای مالیاتی را شاهد بودیم.

رییس سازمان امور مالیاتی در متنی اعلام کرد که در دوره تحولی نظام مالیاتی بیش از ۲میلیون مودی مالیاتی جدید، تحقق کامل درآمدهای پیش بینی شده، رشد بیش از ۵۰درصد درآمدهای مالیاتی را شاهد بودیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه اطلاع رسانی سازمان امور مالیاتی کشور، در متن نامه داود منظور پس از قدردانی از خانواده بزرگ نظام مالیاتی آمده است: در مدت یک سال و نیم گذشته که در کنار هم دوره تحولی نظام مالیاتی را پی گرفتیم دستاوردهای بزرگ و افتخارآمیزی برای اقتصاد کشور به تأیید و گواه، کارشناسان، صاحب نظران و مسئولان کشور به منصه ظهور رسید بیش از ۲ میلیون مودی مالیاتی جدید، تحقق کامل درآمدهای پیش بینی شده، رشد بیش از ۵۰ درصد درآمدهای مالیاتی، مبارزه مداوم با فرار مالیاتی، کاهش فشار به بخش رسمی اقتصاد، تخصیص عوارض ارزش افزوده به مناطق کمتر توسعه یافته و … از آن جمله بوده است.

متن ادامه یافت: در عین حال باید اذعان کرد که همه اهداف و برنامه‌های مدنظر در این مدت اندک محقق نگشته است و نارسایی‌ها و خلاهایی بالاخص در حوزه معیشت همکاران همچنان باقی است اما جای تردیدی نیست که کوشش‌ها و تلاش‌ها با تمام توان و ظرفیت بوده و از هیچ اقدامی در جهت خدمت فرو گذار نشده است.

در متن داود منظور آمده است: اینجانب در پایان این دوره از خدمتگذاری به مردم و کشور ایران اسلامی از همه همکاران در خانواده بزرگ مالیاتی کشور صمیمانه تشکر کرده و برای همه نارسایی‌ها و کاستی‌ها پوزش می‌طلبم و از همه مردم شریف و مودیان مالیاتی که صاحبان اصلی اقتصاد کشور هستند طلب حلالیت و معرفت دارم و امیدوارم تلاش‌های مخلصانه، مرضی درگاه احدیت و مورد محبت و اقبال هموطنان باشد.

داود منظور با روی کارآمدن دولت سیزدهم به مدت یک سال و نیم رئیس سازمان امور مالیاتی کشور بود و اکنون به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه منصوب شد.

نگار کریمی
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: