کد خبر: ۲۰۹۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۸ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۲ - 10 April 2023
چهار پرونده خسارت بیمه شخص ثالث شرکت بیمه ملت، به دلیل جراحات متعدد افراد ثالث، شامل تعدد دیه شده بود که این شرکت در راستای عمل به وظایف خود و همچنین رفاه حال زیان‌‌‌دیدگان، خسارت این افراد را که در مجموع ۱۵۴ میلیارد ریال بود، در کمترین زمان ممکن پرداخت کرد.

شرکت بیمه ملت، با اتکا به توانگری بالای خود توانست در کوتاه‌‌‌ترین زمان ممکن، مبلغ ۱۵۴ میلیارد ریال خسارت چهار پرونده شخص ثالث در بخش جرحی را به زیان‌دیدگان این حوادث پرداخت کند.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، تصادف‌‌‌های سنگین در شهرها و جاده‌‌‌ها می‌تواند چنان سهمگین باشد که جراحات متعددی به سرنشینان خودرو یا زیان‌‌‌دیدگان ثالث وارد کند، به طوری که منجر به تعدد دیات شده و یک یا چند فرد به دلیل جراحات مختلف و متعدد، مشمول چند دیه کامل می‌‌‌شوند، چرا که مطابق با قوانین پرداخت دیه، برخی از جراحات به تنهایی می‌توانند شامل یک دیه کامل باشند.

بر اساس این گزارش، چهار پرونده خسارت بیمه شخص ثالث شرکت بیمه ملت، به دلیل جراحات متعدد افراد ثالث، شامل تعدد دیه شده بود که این شرکت در راستای عمل به وظایف خود و همچنین رفاه حال زیان‌‌‌دیدگان، خسارت این افراد را که در مجموع ۱۵۴ میلیارد ریال بود، در کمترین زمان ممکن پرداخت کرد.

شرکت بیمه ملت در این چهار پرونده با تمرکز بر نقش حمایتی خود در قبال زیان‌‌‌دیدگان و با پشتوانه توانگری بالای خود، پرداخت خسارت ذی‌نفعان را سرعت بخشید و به ترتیب مبالغ ۲۷ میلیارد ریال، ۳۵ میلیارد ریال، ۴۵ میلیارد ریال و ۴۷ میلیارد ریال را در کوتاه‌‌‌ترین زمان ممکن به زیان‌‌‌دیدگان و بازماندگان این حوادث پرداخت کرد.

شاخص توانگری همواره به عنوان یک شاخص کلیدی توانایی شرکت‌های بیمه را در پرداخت خساراتی که ریسک آنها را در طول مدت فعالیت خود به عهده گرفته‌‌‌اند، نشان می‌دهد. بیمه ملت علاوه بر آنکه سال‌ها شاخص سطح یک توانگری خود را حفظ کرده است، توانسته در طول سه سال گذشته، رکورد این شاخص را نیز ارتقا دهد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: