کد خبر: ۲۰۹۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - 19 March 2023
مسافران نوروزی می‌توانند در تعطیلات نوروز با شماره تلفن‌های ضروری تماس گرفته و به کسب آخرین وضعیت حرکت قطارها و پروازها و اطلاعاتی از این دست بپردازند.

ایرنا : مسافران نوروزی می‌توانند در تعطیلات نوروز با شماره تلفن‌های ضروری تماس گرفته و به کسب آخرین وضعیت حرکت قطارها و پروازها و اطلاعاتی از این دست بپردازند.

کاربران بخش جاده می‌توانند با تلفن ۱۴۱ اطلاعات ضروری در بخش راه را دریافت کرده و از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی مطلع شوند.

برای کسب اطلاع از وضعیت هوا نیز می‌توانید با شماره تلفن۱۳۴ تماس گرفته و از وضعیت بارش‌ها و دمای هوا در تعطیلات نوروز آگاه شوید.

مسافران نوروزی که بخش ریلی را برای سفر انتخاب کردند نیز می‌توانند با شماره ۵۱۴۹ از وضعیت تردد قطارها مطلع شوند.برای مسافران هوایی نیز شماره تماس۱۹۹ اعلام شده است. بهتر است مسافران پیش از حرکت به سمت فرودگاهها از آخرین وضعیت پرواز خود مطلع شوند.

فرودگاه امام خمینی نیز با شماره تلفن ۵۱۰۰۱۱۸ آماده ارائه اطلاعات درمورد زمان پروازها به مسافران نوروزی است.
هم چنین سامانه ۰۹۶۲۹ نیز برای ارائه اطلاعات و دریافت شکایت‌هاب مسافران نوروزی پاسخگو است.

امسال در بخش هوایی دو میلیون و ۳۰۰ هزار صندلی برای سفرهای داخلی و خارجی عرضه شده است اما به دلیل افزایش تقاضا نسبت به عرضه، دولت در تلاش برای افزایش وتوسعه ناوگان در سال جدید است.یک میلیون و ۳۰۰ هزار صندلی قطار نیز پیش بینی شده است که تلاش می‌شود به یک میلیون و ۵۰۰ هزار صندلی هم برسد.

نگار کریمی
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: