کد خبر: ۲۰۹۰۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - 06 March 2023
تضامین این تامین مالی ضمانت نامه تعهد پرداخت بانکی برابر با اصل و فرع مبلغ تامین مالی و ظهرنویسی چک های پرداخت اقساط توسط تمامی اعضاء هیئت مدیره می باشد .

شرکت تامین سرمایه تمدن پویش تامین مالی جمعی شرکت توسعه تجارت ثنا گسترایرانیان را کلید زد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، تامین مالی جمعی شرکت توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان با هدف خرید و فروش انواع لوازم برقی، الکترونیکی و خانگی به ارزش 250 میلیارد ریال آغاز شد .

تضامین این تامین مالی ضمانت نامه تعهد پرداخت بانکی برابر با اصل و فرع مبلغ تامین مالی و ظهرنویسی چک های پرداخت اقساط توسط تمامی اعضاء هیئت مدیره می باشد .

مدت سرمایه گذاری 12 ماه و سود مشارکت دراین طرح 30درصد سالانه که به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد .

همچنین حداقل مبلغ سرمایه گذاری 100 میلیون ریال می باشد .

شرکت توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان از سال 1393 با همکاری افرادی مجرب تاسیس شد. این شرکت در زمینه تهیه و توزیع لوازم خانگی به صورت گسترده در سطح کشور مشغول به فعالیت می‌باشد.

این مجموعه با ثبت برند بنس نقطه عطفی در کارنامه کاری خود رقم زد و با طراحی و ارائه انواع محصولات خانگی برگ زرینی به افتخارات خود افزود. این مجموعه در تمامی نقاط ایران دارای شبکه خدمات پس از فروش و عاملین توزیع می‌باشد.

این شرکت در سال‌های 1399 و 1400 به ترتیب درآمدی حدودا 222 میلیارد تومان و 486 میلیارد تومان را رقم زده است که رشد چشمگیری را نشان می‌دهد. توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان در نظر دارد با تأمین سرمایه در گردش خرید و فروش انواع لوازم برقی، الکترونیکی و خانگی، از طریق سکوی تأمین مالی جمعی آی‌بی‌کراد مبلغ 250 میلیارد ریال تأمین مالی نماید و از این طریق نسبت به پرداخت سود مشارکت 30 درصد سالیانه به سرمایه‌گذاران اقدام نماید.

برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت مالی مراجعه نمائید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: