کد خبر: ۲۰۹۰۶۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۷ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - 05 March 2023
ارائه تسهیلات، یکی از اصلی‌ترین وظایفی است که بانک‌ها از گذشته تا به‌حال داشته‌اند و در این مسیر وام‌های متنوعی با عناوین مختلف به مشتریان بانک‌ها ارائه می‌شود.

ارائه تسهیلات، یکی از اصلی‌ترین وظایفی است که بانک‌ها از گذشته تا به‌حال داشته‌اند و در این مسیر وام‌های متنوعی با عناوین مختلف به مشتریان بانک‌ها ارائه می‌شود.

براین اساس بلوبانک، به عنوان استارتاپ پیشرو حوزه نئوبانک ایران پس از ارائه مجموعه‌ای از قابلیت‌های نوآورانه‌ مالی و بانکی مثل بلوچارت، بلوباکس، بلوجونیور، انتقال به دوستان، انتقال و پرداخت خودکار و... در جدیدترین مورد سرویس وام خود را راه‌اندازی کرده است.

سرویس‌های وام بلوبانک در قالب طرح‌های متنوعی مثل وام فوری، سازمانی و B2B2C (ویژه کسب‌وکارهای فروش اقساطی کالا) طراحی شده تا طیف گسترده‌‌ای از شهروندان بتوانند از وام‌های آسان، سریع و ارزان بلوبانک بهره ببرند.

اگر قصد خرید کالایی را دارید و یا برای یک هدف خاص به دنبال دریافت وام هستید، با خواندن ادامه این مطلب می‌توانید از میان سه وام متفاوت بلوبانک، بهترین گزینه را برای شرایط خود بیابید.

وام فوری
وام فوری بلوبانک یکی از آسان‌ترین و سریع‌ترین راه‌حل‌های دریافت وام را در دسترس کاربران می‌گذارد. این وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه و براساس اعتبارسنجی و میانگین حساب در مدت زمانی پنج دقیقه‌ای به کاربران پرداخت می‌شود.

رخدادها و اتفاقات ناگهانی، هزینه‌های مالی ریز و درشتی را به افراد متحمل می‌کند که جبران کردن آن با درآمدهای جاری امکان‌پذیر نیست و به یک کمک نیاز پیدا می‌کنیم. کمکی که بدون قید و شرط و در سریع‌ترین زمان بتواند هزینه‌های مالی را جبران کند. چنانچه در بلوبانک حسابی باز کرده باشید، در چنین مواقعی تنها کافیست در گوشی خود اپلیکیشن بلوبانک را باز کرده و در بخش وام این برنامه درخواست دریافت تسهیلات را ارسال کنید. ظرف پنج دقیقه می‌توانید تا سقف 10 میلیون تومان وام دریافت کنید.

برای دریافت وام بلوبانک، میانگین (معدل) حساب کاربران در سه ماه منتهی به زمان درخواست مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. کاربرانی که میانگین حساب آنها در این بازه زمانی بیشتر از سه میلیون تومان باشد و مورد تایید شرایط اعتبارسنجی (عدم بدهی معوق بانکی، عدم چک برگشتی یا بدحسابی بانکی) قرار بگیرند، می‌‌توانند از وام فوری و سریع بلوبانک بهره ببرند.

جزئیات وام فوری :
• مبلغ وام : یک تا 10 میلیون تومان
• حداکثر زمان بازپرداخت : 6 ماه
• نرخ سود : 18 درصد
• نرخ کارمزد : 5 درصد (تخفیف برای کاربران فعال)


وام سازمانی تا 200 میلیون
این وام جدید بلوبانک، راهکار سریع و راحتی در اختیار کارمندان و نیروی انسانی شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف می‌گذارد که براساس آن می‌توانند تا سقف 200 میلیون تومان از محل کار خود وام دریافت کنند.
امکان دریافت وام از محل کار یکی از مزیت‌های محبوب و پرطرفدار میان کارجویان و کارمندان به شمار می‌رود مزیتی که باعث می‌شود تا کارمندان سازمان‌ها و شرکت‌ها در مواقع ضروری و حیاتی روی کمک‌های محل کار خود حساب باز کنند. از سوی دیگر سازمان‌ها به کمک ارائه وام می‌توانند رضایت شغلی کارمندان و نیروی انسانی خود را افزایش داده و شرکت خود را به برندی محبوب برای متخصصان تبدیل کنند.

باز کردن حساب حقوقی توسط سازمان (شریک تجاری)، ارائه چک ضمانت توسط سازمان مربوطه به بلوبانک، واریز حقوق ماهانه پرسنل به حساب بلوبانک کارمندان و ارائه گواهی کسر از حقوق؛ چهار اقدامی است که کسب‌وکارها برای ارائه وام سازمانی بلوبانک می‌بایست انجام دهند. پس از تکمیل این مراحل، سازمان‌ها می‌تواند مشخصات کارمندان خود را به همراه مبلغ دریافت وام و زمان بازپرداخت آن به بلوبانک معرفی کرده تا گزینه دریافت وام برای آنها فعال شود.

جزئیات وام سازمانی :
• سقف وام : یک تا 200 میلیون تومان
• زمان بازپرداخت : 6 تا 24 ماه
• نرخ سود : 18 درصد (امکان بخشودگی 90 درصدی سود وام در صورت تسویه زودتر از موعد وام)
• نرخ کارمزد : براساس زمان بازپرداخت
o بازپرداخت 6 ماهه: کارمزد 2 درصد
o بازپرداخت 12 ماهه: کارمزد 3 درصد
o بازپرداخت 18 ماهه: کارمزد 4 درصد
o بازپرداخت 24 ماهه: کارمزد 5 درصد

وام B2B2C
وام B2B2C بلوبانک سرویسی ویژه کسب‌وکارهایی است که کالا و خدمات خود را با ارائه وام به کاربران و به شکل اقساطی به فروش می‌رسانند. این دسته از کسب‌وکارها از این پس می‌توانند ارزان‌ترین وام B2B2C بازار را در اختیار مصرف‌کنندگان نهایی خود قرار دهند. برای دریافت این وام، ابتدا کسب‌وکار ارائه‌دهنده خدمات فروش اقساطی (به عنوان شریک یا پارتنر بلوبانک)، قراردادی را با بلوبانک به امضا می‌رساند و برای تضمین و تسویه حساب‌ها یک حساب حقوقی ایجاد می‌کند. پس از آن درخواست‌های کاربران کسب‌وکار‌ شریک، برای دریافت وام به بلوبانک انتقال داده می‌شود. در این مرحله لازم است تا تمامی کاربران معرفی شده، حساب بلوبانک داشته باشند و در صورت نداشتن حساب، اقدام به باز کردن حساب در بلوبانک کنند.

مبلغ وام و بازه زمانی بازپرداخت آن توسط کسب‌وکارهای شریک مشخص شده و به بلوبانک اعلام می‌شود. شرایط بازپرداخت وام B2B2C بلوبانک، با توجه به نوع کسب‌وکار یا پلتفرم طرف قرارداد متفاوت خواهد بود. ممکن است کاربران اقساط خود را به شکل مستقیم به بلوبانک پرداخت کنند و یا آن را به پلتفرم همکار بپردازند و این شرکت به عنوان شریک تجاری، مجموع این اقساط را به بلوبانک منتقل کند.

جزئیات وام B2B2C :
مبلغ وام : یک تا 100 میلیون تومان
زمان بازپرداخت : 18 ماه
نرخ سود : 6، 12، 18 درصد
نرخ کارمزد : متغیر

مراحل دریافت وام
هر سه وام معرفی شده در تمامی مراحل به شکل آنلاین و بدون مراجعه حضوری و فیزیکی انجام می‌شود. پس از فعال شدن یکی از گزینه‌های وام فوری، سازمانی یا B2B2C برای دریافت آن کافیست به منوی «فروشگاه» اپلیکیشن بلوبانک مراجعه کرده و در بخش «وام» میزان تسهیلات و زمان بازپرداخت آن را مشاهده کنید.

پس از آن نوبت به تایید و امضای دیجیتالی قرارداد وام می‌رسد که در اپلیکیشن بلوبانک به راحتی انجام می‌شود. بعد از تایید و امضا، قرارداد وام برای اعتبارسنجی به بانک مرکزی ارسال می‌شود. با ارسال تاییدیه سامانه سمات بانک مرکزی (سامانه متمرکز اطلاعات تسهیلات و تعهدات) به بلوبانک، مبلغ وام طی چند دقیقه به حساب شما واریز می‌شود. این فرآیند در صورتی که سامانه سمات اختلال و مشکلی نداشته باشد و درخواست بلوبانک را به لحظه پاسخ دهد، در کمتر از پنج دقیقه به پایان می‌رسد.

پس از دریافت تسهیلات، با مراجعه به منوی وام می‌توانید جزئیات اقساط خود را مشاهده کنید. مبلغ اقساط به طور خودکار در زمان تعیین شده از حساب شما برداشت می‌شود، در عین حال می‌توانید با غیرفعال کردن برداشت خودکار، هر ماه و به صورت دستی اقساط خود را پرداخت کنید.

بلوبانک، نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که اواخر سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را با هدف پاسخگویی به نیازهای بانکی هموطنان، به ویژه قشر جوان، شروع کرد. این نئوبانک، با ارائه خدماتی تماما آنلاین و از طریق اپلیکیشن، توانسته با نوآوری، سطح جدیدی از خدمات بانکی را به ایرانیان ارائه دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا نصب اپلیکیشن بلوبانک، لطفا به نشانی https://blubank.com مراجعه کنید.

 

باران ایرمان
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۳
بلوبانک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۵
کد دعوت رسمی برای ثبت نام بلوبانک MK5ORQ
(به صوت نامحدود و هدیه ۵۰ هزار تومانی)
برای ثبت نام و دریافت وام حتما نیاز به کد دعوت معتبر دارین،
برای همین از این کد رسمی استفاده کنید، موفق باشید.
بلوبانک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
کد دعوت رسمی برای ثبت نام بلوبانک MK5ORQ
(به صوت نامحدود و هدیه ۵۰ هزار تومانی)
برای ثبت نام و دریافت وام حتما نیاز به کد دعوت معتبر دارین،
برای همین از این کد رسمی استفاده کنید، موفق باشید.
بلوبانک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۷
کد دعوت رسمی برای ثبت نام بلوبانک MK5ORQ
(به صوت نامحدود و هدیه ۵۰ هزار تومانی)
برای ثبت نام و دریافت وام حتما نیاز به کد دعوت معتبر دارین،
برای همین از این کد رسمی استفاده کنید، موفق باشید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: