کد خبر: ۲۰۸۵۲۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۵ - ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - 07 February 2023
در آستانه ولادت باسعادت حضرت علی (ع) و همزمان با گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، هفتمین جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز و جامع مهر آسیا (بهمن 1401 تا فروردین ۱۴02) با صدها جایزه طلایی و ارزنده آغاز شد.

بيمه آسيا، هفتمین جشنواره فروش بيمه هاي جامع عمر و پس انداز و جامع مهر را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومي بیمه آسیا، در آستانه ولادت باسعادت حضرت علی (ع) و همزمان با گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، هفتمین جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز و جامع مهر آسیا (بهمن 1401 تا فروردین 1402) با صدها جایزه طلایی و ارزنده آغاز شد.

بنابر این گزارش، برخورداری از امتیاز ویژه افزایش متناسب در اندوخته بیمه نامه، معافیت انجام آزمایش و معاینات پزشکی تا سقف 300 میلیون تومان تا سن 40 سال و استفاده از خدمات انجام آزمایش و معاینات پزشکی رایگان در مراکز طرف قرار داد برای بیمه نامه هایی که در طول جشنواره خریداری می شود، از مزایای این جشنواره برای بیمه گذاران است.

این گزارش می افزاید، همچنین خریداران بیمه عمر و پس انداز بیمه آسیا در مدت برگزاری این جشنواره می توانند از تخفیفات ویژه در رشته های بیمه ای شخص ثالث، بدنه اتومبیل و حوادث انفرادي بهره مند شوند.

در این گزارش آمده است، هم میهنان عزیز می توانند برای شرکت در این جشنواره به کلیه شعب و نمایندگی های بیمه آسیا در سراسر کشور مراجعه کنند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: